Ковельські веслувальники на чемпіонаті світу фінішували попри затоплення човна «Дракон»

12.08.2023 о 17:18 · 2 хв читання

У Таїланді відбувається чемпіонат світу з веслування на човнах «Дракон». На цих змаганнях українці вчергове продемонстрували, що є нацією козацького роду.

Про це повідомляє 24 канал Спорт.

Український екіпаж змагався на дистанції 2000 метрів. За 200 метрів до фінішу стався форс-мажор, який мав би поставити крапку на виступах наших спортсменів.

Українців затопило від хвилі суперників під час перегонів, але спортсмени не здалися та відмовилися від допомоги, долаючи останні 200 метрів фактично повністю під водою. Наша збірна в результаті фінішувала сама, за що отримала шалені оплески підтримки від інших команд, які були вражені стійкістю українців. Синьо-жовті посіли підсумкове шосте місце, але стали беззаперечними героями дня.

Боротися до кінця! Дуже незвично українці долали останні із 2000 метрів у відкритому класі на чемпіонату світу з веслування на човнах «Дракон». Та вони не здалися, продовжили боротьбу і фінішували з 6 результатом із-поміж 9 команд. Браво за характер!

відреагував на такий виступ Спортивний комітет України

Капітаном збірної України є ковельчанин Дмитро Назарук, тренер та капітан команди ковельського спортивного клубу «Західний вітер». Саме він в човні дав команду не сходити з дистанції, а боротись до кінця. Також в складі збірної України виступали ковельчани Яків Дудка та Микола Яцюк. Загалом же в збірну команду входять 20 спортсменів з різних куточків України.