Ковельські випускники підтвердили високі знання на ЗНО

30.07.2020 12:16

Ковельські випускники Роман Коцюбчик та Максим Чумак підтвердили високі знання на ЗНО.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Коцюбчик Роман – золотий медаліст, випускник ЗЗСО №12 м. Ковеля.

Талановитий і успішний учень. Природничі науки Роман полюбив ще у юні роки. Дуже наполегливий, багато часу приділяв навчанню, самоосвіті, здобував чудові результати на Всеукраїнських учнівських олімпіадах. 

П’ять років поспіль ставав переможцем міських та обласних олімпіад з хімії (учитель – Бірук Т.С.), переможцем міських та призером обласних олімпіад з біології (учитель – Муха Г.І.).

Останні чотири роки Коцюбчик Р. був у складі обласної команди, яка представляла Волинь на IV етапі олімпіади з хімії. Успішною була участь у Всеукраїнській олімпіаді у 2018 – здобув диплом переможця ІІІ ступеня.

У 2020 році Роман став переможцем з хімії на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт слухачів Волинського відділення МАН України.

Талановитий учень талановитий в усьому. Роман Коцюбчик успішно склав ЗНО і отримав дуже хороші результати:

  • хімія – 200 балів (учитель – Бірук Т.С.);
  • математика – 199 балів (учитель – Романченко О.В.);
  • українська мова та література – 195 балів (учитель – Сташук А.М.).

Роман вже давно обрав для себе спеціальність і вищий навчальний заклад, в якому мріє навчатися. Щиро бажаємо юнаку удачі, вдалих стартів та плідних здобутків, упевнено йти вперед до нових цілей та перемог!

Максим Чумак, випускник закладу загальної середньої освіти «Ліцей №1 м. Ковеля», ерудований та цілеспрямований юнак, окрім того, ще скромний, товариський, креативний, комунікабельний. Переможець та лауреат багатьох міських конкурсів та олімпіад. Призер ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з хімії та математики. Капітан міських команд юних хіміків та математиків, які неодноразово займали призові місця в обласних турнірах.

Активний член команди Всеукраїнської національно-патріотичної гри «Сокіл – Джура».

Цьогоріч він досяг поставленої мети – результат ЗНО з хімії – 200 балів (учитель хімії – Мельник Оксана Анатоліївна). Успіхи з інших предметів: українська мова і література – 191.5 балів, математика – 191, фізика – 192 .

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *