Золотий медаліст з Ковеля розповів про ЗНО

10.08.2020 16:27

Випускник ковельської школи №12 Роман Коцюбчик набрав 200 балів з хімії, 199 – з математики, української мови та літератури – 195 балів. Нині, каже хлопець, він готується стати студентом.

Свої знання з хімії, розповів Роман Коцюбчик, він підтвердив на зовнішньому незалежному оцінюванні, де набрав максимально можливий бал. Каже: був впевнений у своїх силах, попри перерву в навчанні через карантин, повідомляє Суспільне.

“Я би дуже здивувався, якби в мене не було 200 балів”. Волинський випускник про ЗНО

Набагато менше часу забирала школа. Я зміг більше часу присвятити підготовці до ЗНО. Хімію я знаю дуже добре. І я би дуже здивувався, якби в мене не було 200 балів. Математику я здав на 199, а мову та літературу – на 195

– каже випускник

Вчителька хімії Тетяна Бірук готувалася з Романом Коцюбчиком і до карантину, і під час дистанційного навчання.

В нього була дуже сильна база і готуватися нам було дуже легко. В нас постійний з ним був контакт Вайбером, телефоном. І так ми досягли такого результату. Я вважаю, разом досягли, хоча його заслуга тут беззаперечна

– каже вчителька

Нині Роман готується до студентства. Сумнівів щодо майбутньої спеціальності, розповідає, не було. Із сьомого класу, коли переміг на міській олімпіаді, його улюблений предмет – хімія.

Публікація за темою: Ковельські випускники підтвердили високі знання на ЗНО

Спочатку я думав, що буду лікарем. Але потім вже думав, що піду на якусь хімічну спеціальність

– розповів хлопець

Директор школи №12 Ковеля Ігор Щур розповів Суспільному, що в іще одного випускника – 200 білів з хімії. Цього року в навчальному закладі – четверо відмінників-медалістів, які підтвердили свої знання на ЗНО. З його слів, 80 % випускників здавали ЗНО і успішно його склали.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *