У Ковелі після протесту батьків учні школи прийшли на навчання

29.09.2021 12:11
Фото: Viber

Учора, 28 вересня, у Ковелі в ліцеї №1 відбулася зустріч начальника управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради Віктора Бичковського з батьками учнів, причому вони були з різних навчальних закладів міста.

Ініціаторами її були самі батьки, які висловлюють протест проти дистанційного навчання школярів.

Заступниця Ковельського міського голови, лучанка Наталія Маленицька, яка за своїми посадовими обов’язками курує освітню галузь, обговорити з батьками ситуацію не прийшла.

Фото: Viber

Ні вчора, ані сьогодні на цей час міська влада офіційно не повідомила про зустріч в ліцеї №1 і взагалі нічого не коментує.

Ще вчора після завершення зборів батьки ковельських школярів у спільноті у Viber повідомили, що «ліцей №1 завтра відправляє дітей на навчання».

Вчителі без відміни карантину і рішення управління освіти не мають права проводити уроки. Ми службовці і виконуємо рішення керівництва. Це ваше право і обов’язок відстоювати інтереси дітей. Ідіть з ними до дирекції і в управління освіти, озвучуйте свою позицію. Буде прийнято рішення про відновлення очного навчання – вчителі вийдуть на роботу. А так ви штовхаєте нас на посадовий злочин. Це відповідь класного керівника школи №12

– зазначила одна із ковельчанок

Також учора ввечері заступниця директора з навчально-виховної роботи школи №12 Любов Сірант зробила звернення у вищевказаній спільноті:

Шановні батьки, вибачте за пізнє звернення, але саме у цю годину у Viber поширюється інформація, що сьогодні у місті відмінили дистанційне навчання і завтра для учнів 5-11 класів у приміщенні школи 12 будуть проводитись уроки. Інформація не відповідає дійсності! Всі учителі 5-11 класів завтра будуть проводити уроки в дистанційному режимі відповідно до шкільного розкладу (інформація на сайті школи у відкритому доступі). Якщо у вас є потреба обговорити якісь питання формату навчання, то доцільно висловити свої пропозиції дирекції школи  

Фото: Tolik Trach

А сьогодні, 29 вересня, у спільноті розмістили фото із школи №12, де у 7-А клас прийшло на навчання 8 школярів. В інший клас теж прийшли учні на урок.

Фото: Наталія

Батьки школярів запрошують усіх небайдужих, в тому числі й депутатів, прийти завтра, 30 вересня, о 10:00 до Ковельської міської ради. 

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

 1. правильно. у нас народ керує а не купка запроданців. у народа ніхто не запитав що робити з школами. Краще опалення в школах включіть ф харування організуйте достойне. а то годуєте учнів якимись недоїдками. Бчковський- ти визначся з ким ти, з народом чи з купкою злодіїв-запроданців.

 2. як казав ВінніПух
  -это ж-ж-ж не спроста
  комусь це треба
  а міськвлада і вчителі свою роботу виконують
  крапка

 3. Молодцы родители! Надо внаглую приводить детей в школы. дожили.. под предлогом “ пандемии” забирают образование, медицину, работу, общение.

 4. Очень удобно придумано.И не смотря на “все меры и вакцинацию” все будут закрывать, им всегда будет не “хватать” вакцинированных а мы и не узнаем реальное положение дел. С каждым годом все более и более будут навязывать нокдаун.вызывая экономическое обнищание,обеднение людей и потерю образование, всех привязать на платформы, облака для этого есть минцифра, полицейское государство.Если не отстоять то образование пропадет.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.