У Ковелі батьки учнів ліцею №1 протестують проти дистанційного навчання

28.09.2021 17:43

Сьогодні, 28 вересня, у Ковелі батьки учнів ліцею №1 прийшли до свого навчального закладу і висловили директорці Тетяні Донюш протест з приводу переходу ліцею на дистанційну форму навчання.

Батьки ковельських школярів створили спільноту у Viber, де повідомили, що сьогодні зранку ініціативна група вручила пані Донюш «заяви про припинення так званого дистанційного навчання, про надання дітям комп’ютерів», а також ще деякі заяви. Люди були налаштовані рішуче й хотіли йти в управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради.

За словами батьків, Тетяна Донюш не знала що робити з тими заявами, тому запропонувала запросити на зустріч у ліцей начальника управління освіти Віктора Бичковського. Батьки погодилися.

Не на камеру сказала, що підтримує батьків, але дуже боїться якихось штрафів. Але має час подумати, що страшніше: якийсь вигаданий штраф, чи порушення Конституції. Тому сьогодні може бути в Ковелі прецедент. Максимальне об’єднання громади задля захисту прав дітей. Зрозумійте, що не можна стояти осторонь

– зазначає у дописі ковельчанка Оксана

Також повідомляється, що з ініціативи директорки ліцею №1 Тетяни Донюш та батьків сьогодні, 28 вересня, о 18:00 відбудеться педагогічна нарада щодо вирішення важливого питання освітнього процесу – денної форми навчання. На нараді має бути присутній начальник управління освіти Віктор Бичковський.

Поділитися:

Коментарі

 1. Стаття 3. Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.
  збереження життя вашій дитині не є достатнім стимулом для того щоб перевести дітей на дистанційне????

  що значить “про надання дітям комп’ютерів”
  у ваших дітей стільки телефонів , майже в кожного вдома є пк чи ноут
  що вам ще не вистачає???
  немає пк – олх в помощ – зараз по Ковелю 50+ологошень з продажу пк за 1000-5000 грн
  чи вам вдома діти на голові сидять і ви їх на вчителів скинути хочете??)))
  то йдіть на роботу – не сидіть вдома )))))
  або виховуйти їх нормально.бо це ваш обов”язок, а обов”язок вчителів навчати

  1. выключи ТСН, чудо, что б наконец вылечить ковид своего головного мозга и понять что идет уничтожение традиционного образования, нации в целом под видом мифического карантина превращая людей в скот в намордниках. А если трясёшься за свою несчастную гнилую душенку, то лучше закопаться в схрон и не вылазить от туда никогда что б свою гиднисть та здоровья беречь))

  2. наРОТ, раз считаешь своих детей как и себя животным, купи им ПК посади на цепь и пусть сидят всю жизнь дома, что б не дай Бог на них капля дождя не упала или не чихнул кто, а нормальные дети должны общаться и контактировать друг с другом как всегда было на протяжении тысячелетий, у Людей, пока таким как ты ТВ мозг не вымыло. Ах, да, ну уколы не забывай делать 3раза в день утром-обед-вечер)

 2. наша продажна влада, аби лизнути дупу америкосам, готова знищити весь український народ. Чому ліквідували тубдиспансери? У нас що, немає хворих на туберкульоз? Де статистика? У нас що, немає онкохворих чи з серцево-судинними захворюваннями усе в порядку. Коронавірус це що- масовий мор людей як при чумі чи малярії? Ви не думаєте, що прийде час і прийдеться відповісти за масове знищення українців. Ви рапортуєте, що вакцинованих у нас в Україні стає все більше і більше. Чому тоді росте захворюваність? Складається враження, що вакцінуючи українців ви заражаєте людей все більше
  і більше. Чому ви брешете і по вказівці америкосів проводите експерименти над власним народом? Якщо ви так піклуєтесь про учнів, то чому до цього часу не включене опалення в дитсадках і школах? Діти хворіють ГРЗ. Цього ви не бачите. Ганьба вам. Ви злочинці.

  1. 100%. Израиль уже показал свои “достижения” в области массовой вакцинации и статистикой в которой из 100% заболевших 90% вакцинированных. А там уже 3 и 4ый “бустер” втюхивают – всем миром спасая от банкротства мировую фарму!

  2. Я повністю погоджуюся, що влада скинула з себе всяку відповідальність. Знищили медицину, знищать і освіту. Замість того, щоб ліки від різних хвороб винайти, то експериментальну вакцину примусово всовують дорослим, а скоро- дітям. Знущаються над людьми. Той прав, у кого багато прав. І не нарід то пише, а анонім-чиновник. А школи і садки закривають, бо їх фінансувати треба, а на чому зекономлять. Вже все розкопали.

 3. хотілося б запитати у биковського, коли в школах останній раз проводився профілактичний медогляд учнів? Раніше тпкі огляди( безкоштовні огляди) проводились. Стоматологи, терапевти, педіатри. А зараз за видалення молочного зуба у дитини заплатила 400 грн. Це що?0 трботу про майбутнє україни? Ви нищите людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *