Ковельську мерію охоронятиме фірма з Кіровоградської області

30.06.2021 13:58
Ковельська міська рада, районна рада, РДА

У Ковелі провели тендер на охоронні послуги адміністративної будівлі та гаража для службового автотранспорту на вулиці Незалежності, 73.

Тендерну закупівлю здійснював виконавчий комітет Ковельської міської ради, встановивши очікувану вартість в сумі 252 тисячі гривень.

За договір на охоронні послуги терміном до 31 грудня 2021 року змагалися шість суб’єктів господарювання: приватне підприємство «Бар’єр-Б» (м. Новоукраїнка Кіровоградської області), ПП «СБ Грізлі» (м. Київ), підприємець Могильний Олександр Іванович (м. Запоріжжя), підприємець Пасічний Володимир Миколайович (м. Обухів Київської області), дочірнє підприємство «Арсенал СТ-5» Товариства з обмеженою відповідальністю «Арсенал СТ» (м. Луцьк) та приватне підприємство «Явір-2000» (м. Полтава).

Переможцем аукціону стала фірма з Кіровоградщини, яка запропонувала за свої послуги найменшу ціну – 147 730 гривень з ПДВ. Втім, переможець ще очікує на рішення організатора.

У довідці, яку подав виконкому Ковельської міської ради директор ПП «Бар’єр-Б» Олександр Пушкаренко, зазначається, що підприємство:

має у наявності пульт централізованого спостереження та засобів радіотехнічного зв’язку, що дозволяють взаємодіяти з приладами у всіх населених пунктах, де розташовані Замовник та його філії

На підприємстві працює три охоронники, віком 40-58 років.

  

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.