Ковельський коледж зобов’язали зупинити експлуатацію гуртожитку

16.01.2022 о 12:25 · 2 хв читання
Фото: ДСНС

Суддя Волинського окружного адміністративного суду Сергій Костюкевич прийняв рішення, яким зобов’язав Ковельський промислово-економічний коледж повністю зупинити експлуатацію будівлі гуртожитку, який розташований у Ковелі на вулиці Заводська, 23, до повного усунення порушень вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки.

З позовом до суду звернулося Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області

Позивач вказує, що при експлуатації будівлі гуртожитку грубо порушуються вимоги пожежної та техногенної безпеки, що може призвести до виникнення пожежі, майнових втрат і негативних екологічних наслідків, також тяжкої ліквідації пожежі та складного проведення евакуаційних заходів у зв’язку з відсутністю відповідних умов, що в свою чергу створює загрозу життю та здоров’ю людей.

Як відомо, коледж є відокремленим підрозділом Луцького національного технічного університету.

За результатами позапланової перевірки гуртожитку був складений акт від 17 грудня 2019 року, яким зафіксовані порушення вимог нормативно-правових актів з питань пожежної та техногенної безпеки.

У запереченні директорка коледжу Тетяна Селівончик зазначила, що частково не погоджується із зауваженнями в акті перевірки. За її словами, у зв’язку з дуже обмеженим державним фінансуванням усунути в повній мірі вказані порушення неможливо.

Ректор Луцького НТУ звернувся до голови Волинської обласної ради з листом невідкладно розглянути питання щодо виділення коштів з обласного бюджету.

Луцький НТУ вважає, що повна зупинка експлуатації гуртожитку Ковельського промислово-економічного коледжу передбачає обмеження конституційного права громадян, передбаченого статтями 1, 47 Конституції України, тому просив відмовити у задоволенні даного позову.

Зважаючи на те, що відповідачем не усунуті порушення вимог пожежної безпеки в будівлі гуртожитку Ковельського промислово-економічного коледжу за адресою: Волинська область, м. Ковель, вул. Заводська, 23, де проживають люди, суд вважає недопустимою експлуатацію даної будівлі до повного усунення виявлених перевіркою порушень

– йдеться у рішенні суду

Також суддя зазначив, що застосований захід реагування має тимчасовий характер, період дії якого залежить безпосередньо від факту усунення відповідачем виявлених порушень.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Фото: ДСНС

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (5)
  1. Треба було вчасно давати хабарі пожежникам. А то зажала директриса бобло, от її й навчили правилам соціалістичного співмешкання, повозили мордою по батареї.

    1. Ну ти й темнота сільська. Явно 2+3 не додасиш. Якщо стається замикання електропроводки і люди стрибають з вікон, бо двері закриті а на сходах завгосп складає матраци, так краще?
      Є така традиція в нашого народу, всі розумні зі сторони, поки не гряцнеш гора ніколи не рухається

      1. Електропроводка замикає у пожежників в 99% випадків. Навіть якщо вона знеструмлена або її немає взагалі.

  2. я н-д розумію про що йде мова (з точки зору інструкцій, і не знаю що відбулось) – тому, а можна було б прийняти рішення про “…приведення до інстркуцій…”, тут щось не так.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X