Суд зобов’язав зупинити експлуатацію будівлі магазину в Ковелі

23.06.2021 11:01

Волинський окружний адміністративний суд зобов’язав ТОВ «К.П. Верес» зупинити експлуатацію будівлі контори з магазином у Ковелі на вулиці Грушевського, 77 до повного усунення порушень вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки.

Нагадаємо, з адміністративним позовом звернулося Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області.

У березні 2021 року посадові особи ДСНС провели планову перевірку території, будівлі та приміщень цього товариства, за результатами якої було складено акт про встановлені порушення вимог Кодексу цивільного захисту України, Правил пожежної безпеки в Україні. У свою чергу зауважень (заперечень) щодо проведеного планового заходу та складеного акту перевірки, як стверджують у ДСНС, від суб’єкта господарювання не надходило.

При експлуатації територій, будівель та приміщень Товариства з обмеженою відповідальністю «К.П. Верес» грубо порушуються вимоги пожежної та техногенної безпеки, що несе загрозу життю та здоров’ю людей, може призвести до виникнення пожежі, травмування та загибелі людей, майнових втрат і негативних екологічних наслідків, також тяжкої ліквідації пожежі та складного проведення евакуаційних заходів у зв’язку з відсутністю відповідних умов, що в свою чергу створює загрозу життю та здоров’ю людей

– йдеться у позовній заяві

До речі, відповідач станом на 17 червня 2021 року відзиву на позов не подав.

Суд наголосив, що ТОВ «К.П. Верес» не надано жодних доказів, які б вказували та підтверджували усунення всіх порушень, що виявлені позивачем під час планової перевірки.

Рішення Волинського окружного адміністративного суду від 17 червня набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.