«Ковельтепло» стягує через суд заборгованість з рідних начальника «Ковельводоканалу»

20.11.2023 о 11:43 · 1 хв читання

Підприємці з Ковеля Галина Рибачок та її син Сергій Рибачок мають сплатити солідарно майже 40 тисяч гривень на користь підприємства теплових мереж «Ковельтепло».

Про це йдеться у наказах Господарського суду Волинської області про примусове виконання судових рішень.

Вони мають заплатити 39 653,29 грн основного боргу, 79,31 грн інфляційних втрат, 104,29 грн 3% річних, а також 1961,42 грн судового збору. При цьому з «Ковельтепло» на користь Сергія Рибачка стягується 1346,08 грн витрат на правову допомогу.

Суддя Господарського суду Андрій Вороняк вказав, що судові накази дійсні для пред’явлення до виконання до 8 листопада 2026 року.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (11)
 1. Чому на те Ковельтепло ніхто не подає до суду через те, що підприємством по суті керує не працездатний пенсіонер, якому там вже робити нічого??? По факту комунальне підприємство перетворилося на приватну лавочку почесного громадянина. Коли нарешті Бойка відправлять внуками бавитись???

  1. анонім, ти ананіст. До чого тут пенсіонер. Підприємство працює, забезпечує місто теплом. Що то бі ще потрібно – хороняко?

   1. Треба, щоб людей не дурив. Щоб не брав за безплатні обрізки з скалічених дерев як за газ.

   2. Коли оте алкохворе Бойко нажеоеться пише:

    Ну ну то відключать то ще яку еумедіґ придумають ніхто не може пояснити як котельна що працює на дровах і котельня що працює на газові має однаковий тариф. Бойко вже геть з розуму з’їхав краде на чому заманеться. Придумав здирати гроші за опалення під’їздів та підвалів, якусь абонплату нараховує.

   3. Ти піздюк викидиш недоношений чого хамиш людям. Правда в очі заколола . Цей алкохворий Бойко взагалі втратив відчуття реалії. В нього в тарифах газ і дрова мають однакову ціну.

 2. Дарма Бойко подав на рідню Юрія Івановича, ой дарма! Юрію Івановичу є чим відповісти цьому перевтомленому бику.

  1. Ця війна між водоканалом і ковельтепло тягнеться вже не перший рік, якщо ви не знали

  2. Там і той Юрій Іванович не кращий. По суті Рибачок це кримінальний бандит який давно в тюрмі сидіти має. Одне те , що будучи п’яним жінку на смерть збив коли на підвищення на посаду Начальника Закарпаття обл газу пішов. Справу замнули тоді, спустили на гальма, але з посадою в Ужгороді прийшлось попрощатись. Тут в Ковелі після смерті Скоринова за сприяння Клімчука підвернувся водоканал.

 3. Ворог України скоринов, що раком здох, ніколи не був начальником водоканалу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X