Легкоатлети з Ковеля вибороли п’яте місце на чемпіонаті Волині

У Луцьку на стадіоні «Авангард» відбувся чемпіонат Волинської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2003 року народження і молодше за програмою обласної спартакіади «Волинь спортивна – 2020».

Про це повідомляє управління у справах молоді та спорту Волинської обласної державної адміністрації.

У змаганнях взяли участь команди міст та районів обласного значення, об’єднаних територіальних громад та ДЮСШ Волинської області. Загалом, у змаганнях взяли участь 230 учасників.

У чемпіонаті збірна команда міста Луцька, до якої увійшли найсильніші спортсмени, виборола перше місце, здобувши 490 очок.

Друге місце посіла команда Камінь-Каширського району, отримавши у підсумку 430 очок.

Третіми стала збірна міста Нововолинська, з результатом 415 очок.

Наступні місця посіли:

  • Четвертими стала Рожищенська РДЮСШ – 370 очок.
  • П’яте місце – місто Ковель – 360 очок.
  • Шосте місце – Ківерцівська ОТГ – 343 очка.
  • Сьоме місце – місто Володимир-Волинський – 338 очок.
  • Восьме місце – команда Маневицького району з результатом 258 очок.
  • Дев’яте місце посіла команда Ратнівського району – 250.5 очок.
  • Десяте місце отримала Заборольська ОТГ – 159 очок.
  • Одинадцяте місце здобув Старовиживський центр – 81 очко.
  • Дванадцяте місце посіла команда Горохівського району – 43 очка.

В індивідуальному заліку переможні перше. друге та третє місця отримали наступні спортсмени у таких видах.

Біг на 100 м серед юнаків:

  • 1 місце – Грицак Ілля, місто Нововолинськ.
  • 2 місце – Лижник Тарас, місто Нововолинськ.
  • 3 місце – Заболоцький Богдан, місто Луцьк.

Біг на 100 м серед дівчат:

  • 1 місце – Семенюк Анастасія, місто Луцьк.
  • 2 місце – Степанюк Уляна, місто Ковель.
  • 3 місце – Тихінько Аліна, місто Нововолинськ.

Біг на 200 м серед юнаків:

  • 1 місце – Михальчук Андрій, Камінь-Каширський район.
  • 2 місце – Василевький Денис, місто Нововолинськ.
  • 3 місце – Гринюк Вадим, Маневицький район.

Біг на 200 м серед дівчат:

  • 1 місце – Каламарчук Христина, ОДЮСШ Луцьк.
  • 2 місце – Оніщук Юлія, Рожищенська РДЮСШ.
  • 3 місце – Прокопчук Анастасія, місто Ковель.

Біг на 400 м серед юнаків:

  • 1 місце – Датчук Юрій, ДЮСШ №3 Луцької міської ради.
  • 2 місце – Вигорій Тимофій, місто Нововолинськ.
  • 3 місце – Костюкевич Назар, місто Ковель.

Біг на 400 м серед дівчат:

  • 1 місце – Кушіль Олександра, місто Нововолинськ.
  • 2 місце – Єфімчук Олена, Маневицький район.
  • 3 місце – Фіц Вікторія, Камінь-Каширський район.

Біг на 800 м серед юнаків:

  • 1 місце – Фесь Дмитро, Камінь-Каширський район.
  • 2 місце – Волох Олександр, Ківерцівська ОТГ.
  • 3 місце – Клімчук Ілля, місто Ковель.

Біг на 800 м серед дівчат:

  • 1 місце – Хмілевська Надія, Рожищенська РДЮСШ.
  • 2 місце – Маковецька Дарина, Ківерцівська ОТГ.
  • 3 місце – Власова Дарина, ДЮСШ №3 Луцької міської ради.

Біг на 1500 м серед юнаків:

  • 1 місце – Трофімов Анатолій, Ківерцівська ОТГ.
  • 2 місце – Шабала Максим, Рожищенська РДЮСШ.
  • 3 місце – Миколайчук Станіслав, Ківерцівська ОТГ.

Біг на 1500 м серед дівчат:

  • 1 місце – Чепура Марія, Ківерцівська ОТГ.
  • 2 місце – Тананайко Анастасія, Рожищенська РДЮСШ.
  • 3 місце – Радюк Марина, Ківерцівська ОТГ.

Біг 3000 м серед юнаків:

  • 1 місце – Ющук Олександр, Рожищенська РДЮСШ.
  • 2 місце – Омелянчук Владислав, Камінь-Каширський район.
  • 3 місце – Павлючук Станіслав, Ківерцівська ОТГ.

Біг 3000 м серед дівчат:

  • 1 місце – Ладчук Катерина, Рожищенська РДЮСШ.

Спортивна хода 3000 м:

  • 1 місце – Толстушко Катерина, ДЮСШ №3 Луцької міської ради.
  • 2 місце – Борщ Олеся, ДЮСШ №3 Луцької міської ради.

Стрибки у висоту серед юнаків:

  • 1 місце – Кравчук Олександр, місто Володимир-Волинський.
  • 2 місце – Пастощук Олексій, місто Володимир-Волинський.
  • 3 місце – Рижук Євген, місто Володимир-Волинський.

Стрибки у висоту серед дівчат:

  • 1 місце – Алейнікова Марія, місто Володимир-Волинський.
  • 2 місце – Лозовицька Анна, місто Володимир-Волинський.
  • 3 місце – Микитюк Олена, місто Нововолинськ.

Стрибки у довжину серед юнаків:

  • 1 місце – Проточук Ярослав, місто Нововолинськ.
  • 2 місце – Карпович Андрій, Ратнівський район.
  • 3 місце – Політика Віталій, Камінь-Каширський район.

Стрибки у довжину серед дівчат:

  • 1 місце – Наход Вікторія, Камінь-Каширський район.
  • 2 місце – Сачук Христина, Маневицький район.
  • 3 місце – Ласковська Вікторія, місто Нововолинськ.

Метання спису серед юнаків:

  • 1 місце – Троцюк Максим, ДЮСШ №3 Луцької міської ради.
  • 2 місце – Зейналян Максим, місто Володимир-Волинський.
  • 3 місце – Гембік Гаврило, Камінь-Каширський район.

Метання спису серед дівчат:

  • 1 місце – Гейко-Анік Дарія, місто Ковель.
  • 2 місце – Шкадюк Ангеліна, місто Ковель.
  • 3 місце – Глухійчук Аліна, Ратнівський район.

Штовхання ядра серед юнаків:

  • 1 місце – Абрамчук Вадим, Камінь-Каширський район.
  • 2 місце – Федорук Олексій, Маневицький район.
  • 3 місце – Нінічук Іван, Ратнівський райнон.

Штовхання ядра серед дівчат:

  • 1 місце – Петрук Софія, Камінь-Каширський район.
  • 2 місце – Демчук Анастасія, Маневицький район.

Метання молота серед юнаків:

  • 1 місце – Літвін Євген, ОДЮСШ Луцьк.
  • 2 місце – Черкашин Артем, ОДЮСШ Луцьк.
  • 3 місце – Степанюк Олександр, ОДЮСШ Луцьк.

Метання молота серед дівчат:

  • 1 місце – Павлович Анастасія, ОДЮСШ Луцьк.
  • 2 місце – Бугай Анастасія, ОДЮСШ Луцьк.

Шведська естафета (100+200+300+400) серед юнаків:

  • 1 місце – Півень Андрій, Заболоцький Богдан, Дорошенко Андрій, Датчук Юрій, місто Луцьк.
  • 2 місце – Вовниш Ілля, Рацький Любомир, Костюкевич Назар, Клімчук Ілля, місто Ковель.
  • 3 місце – Дудчик Назар, Політика Віталій, Фесь Дмитро, Мехальчук Андрій, Камінь-Каширський район.

Шведська естафета (100+200+300+400) серед дівчат:

  • 1 місце – Дорошенко Ольга, Мазурчук Дарія, Каламарчук Христина, Семенюк Анастасія, місто Луцьк.
  • 2 місце – Ласковська Вікторія, Тихінько Аліна, Микитюк Олена, Кушіль Олександра, місто Нововолинськ.
  • 3 місце – Степанюк Уляна, Прокопчук Анастасія, Караджа Жання, Котік Руфіна, місто Ковель.


Вам може бути цікаво

Юні ковельчани стали призерами на обласному чемпіонаті

У Ковелі пройшов турнір з великого тенісу

Про КОМФОРТ і не тільки…

Ковельський міжнародний пробіг перенесли на 13 вересня

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.