Ліцеїстці з Ковеля, яка врятувала хлопчика, невідомі подарували новий телефон замість втопленого

28.06.2023 о 10:25 · 1 хв читання
Джерело: «Волинські новини»

Як ми вже інформували, 16-річна Анастасія Голубова, яка навчається на другому курсі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні в Ковелі, витягнула з води п’ятирічного хлопчика, який тонув.

Потім виявилося, що під час порятунку дитини Настя втопила телефон – її давню мрію, яку втілили для неї її найближчі родичі. Про це у Фейсбуці написала волинянка Анна Бліннікова, – повідомляють «Волинські новини».

Люди, яких вразила ця історія і які хочуть лишитися невідомими, знайшли кошти і купили телефон для Насті. Вчора вона його отримала.

Анастасією пишаються її вчителі та однокурсники.

Джерело: «Волинські новини»

Я вірю, що вона вже є гордістю ліцею, і хочу, аби ця дівчинка лишалась вірною собі, своїм принципам та вірила, що добрі справи повертаються сторицею. Дякую тим, хто допоміг знову виконати Настину мрію. Дякую їй за відважність. Вона, як і мільйони дітей, – майбутнє нашої України. І в цього майбутнього хоробре серце і щирі очі

– йдеться в дописі
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (3)
  1. Молодчинка дівчина! Але плавати мусить навчитися обов’язково!

      1. Ні вона,ані хлопчик не вміли плавати.Ось до чого верхній коментар.Дуже мужня і світла дівчинка,не вміючи плавати стрибнула врятувати дитину.Дякую небайдужим людям,що придбали їй втрачене.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X