Корпус колишнього санаторію у Ковелі хочуть реконструювати за 13,6 млн грн

04.11.2021 15:11
Фото: https://pershyj.com

Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні оголосив тендер на реконструкцію будівель комунального підприємства «Волинський обласний санаторій матері і дитини «Турія», що в Ковелі на вулиці Володимирській, 137, під навчально-оздоровчий комплекс із застосуванням енергоощадних технологій.

Тендерні пропозиції від учасників прийматимуть до 10 листопада, аукціон розпочнеться 11 листопада, – повідомляє інформаційне агентство «Волинські новини».

Очікувана вартість робіт становить 13 млн 608 тис. 653 гривні.

Нагадаємо, ліцей виграв 14,8 мільйона гривень у проєкті МОН «Спроможна школа для кращих результатів» на реконструкцію корпусів, розташованих у колишньому санаторії «Турія». 9,6 мільйона гривень виділили з обласного бюджету.

У Ковелі уже відбулося обговорення детального плану території, де розташовані корпуси.

Реконструкція будівель санаторію включатиме теплоізоляцію, гідроізоляцію фундаментів, стін, утеплення перекриттів, улаштування прокладної пароізоляції, слухових вікон, опорядження внутрішніх поверхонь, влаштування ґанків, сходів із бруківки, металевих перемичок, встановлення лічильників холодної води, облаштування вентиляції, пожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу, улаштування системи автоматичного контролю загазованості, блискавкозахисту, підключення до інтернету, забезпечення відеоспостереження, заміну водопроводу, прокладання каналізації, улаштування зовнішнього освітлення, влаштування мощення з бетонної бруківки, встановлення лав і смітників, улаштування футбольного поля, освітлення спортивного майданчика тощо.

Усі роботи хочуть завершити до 31 грудня 2021 року. Гарантійний термін експлуатації об’єкта становитиме 10 років.

Як повідомлялося раніше, за попереднього керівництва санаторій «Турія» примусово доводили до банкрутства, штучно заводили у борги, аби продати за безцінь і приватизувати. Але завдяки спільним зусиллям депутатів Волинської обласної ради попередньої каденції санаторій вдалося залишити у комунальній власності. Майновий комплекс «Турії» у 2016 році передали обласному військовому ліцею.

З того часу на території тривав ремонт, бо санаторій був у занедбаному стані. Роботи зробили чимало: замінили проводку, батареї, відремонтували дахи, утеплили фасади, облаштували навчальні кабінети. Але залишалося ще чимало потреб. Наприклад, корпус військового ліцею в Ковелі потребує модернізації системи опалення, це дало б змогу суттєво економити енергоносії, бо труби теплопостачання – в аварійному стані.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.