На роботи з реконструкції мережі водовідведення під мостами виділяють 3,3 млн грн

26.01.2023 о 08:30 · 2 хв читання

У Ковелі мають зробити реконструкцію мережі водовідведення на вулиці Сагайдачного.

Хто з підрядників виконає ці роботи – визначить аукціон, проведення якого оголосило 23 січня управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Ковельської міської ради. Очікувана вартість робіт з реконструкції становить 3 325 000,00 гривень з ПДВ.

Початок аукціону відбудеться 31 січня об 11:26. В інформації про предмет закупівлі зазначається, що строк виконання робіт – 31 грудня 2023 року.

Нагадаємо, півтора року тому місцева влада обіцяла провести реконструкцію мережі водовідведення на вулиці Сагайдачного разом із ремонтом пішохідної доріжки під залізничними мостами, яка з’єднує мікрорайон Ковель-2 з центральною частиною міста (вулиця Сагайдачного з виходом на вулицю Тимошенка). Міський голова Ігор Чайка стверджував, що є проєктна документація з 2020-го року. Тож мерія, з його слів, має працювати в комплексі і з ремонтом мережі водовідведення, і над оновленням пішохідної доріжки.

Публікація за темою: Міська влада обіцяє відремонтувати у Ковелі тротуар під залізничним мостом

Тоді заступник міського голови Віктор Жигаревич, керівник приватного підприємства «Ковелькомунпроєкт» Віктор Дубина, представники залізниці, зокрема колійники, енергетики, зв’язківці та станційники на місці обстежили всі мережі й ніяких перешкод не виявили, – міська влада отримала «зелене світло» на виготовлення проєктно-кошторисної документації, яку, зрештою, виконав «Ковелькомунпроєкт».

У проєкті вказується, що існуючі лотки водовідведення підлягають демонтажу, і наголошується, що проведення земляних робіт без ордеру – забороняється.

Публікація за темою: У Ковелі відкладають реконструкцію Привокзальної площі та парку в центрі міста

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)
  1. Чи є на даний час потреба виконання робіт, Ковель є заліз.вузел якій з’єднує нас з Європою і якій є для русаків болякою.Рахую це не на часі, хіба Яша хоче трошки грошенят поцупити,бо підрядник виконання робіт буде з Луцька гарантовано

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X