Міська влада обіцяє відремонтувати у Ковелі тротуар під залізничним мостом

31.08.2021 о 09:27 · 2 хв читання

Щодня тисячі ковельчан, а також гості міста долають шлях попід залізничним шляхопроводом, що сполучає вулицю Сагайдачного та вулицю Сергія Тимошенка в мікрорайоні Ковель-2.

При цьому, вони систематично наражаються на небезпеку для власного життя і здоров’я через значні руйнування тротуару, як елементу дороги, що прилягає до її проїзної частини.

Про це заявив на останній сесії Ковельської міської ради у своєму запиті до міського голови та відділу патрульної поліції депутат Вадим Ткачук.

У червні 2021 року «Ковель media» також звертав увагу влади на розбиту пішохідну доріжку в тунелі під залізничними мостами, яка з’єднує «другий» Ковель з центральною частиною міста.

Тут не освітлюється, а тому вночі можна ногу зламати, або голову розбити через відсутність частини дошок у проході. А на Ковелі-2 проживає близько двадцяти тисяч людей. Тисячі з них щодня проходять через цей тунель. Невже не можна навести елементарний порядок?!

– казав редакції один з наших читачів

За словами Вадима Ткачука, згідно частини першої статті 16 Закону України «Про автомобільні дороги» – вулиці і дороги міст знаходяться у віданні органів місцевого самоврядування і є комунальною власністю. Управління функціонуванням та розвитком вулиць і доріг міст здійснюється відповідними органами місцевого самоврядування, у віданні яких вони знаходяться відповідно до статті 17 цього Закону.

Пунктом 1 частини першої статті 19 Закону встановлено, що основними обов`язками органів місцевого самоврядування у частині управління функціонуванням і розвитком вулиць і доріг міст та інших населених пунктів є забезпечення безперервних, безпечних, економічних та зручних умов руху транспортних засобів і пішоходів вулицями і дорогами міст та інших населених пунктів.

Депутатський запит прокоментував міський голова Ігор Чайка.

Ця проблема уже неодноразово озвучувалася. Дякую, що ще раз звернули увагу. Ми думали це поточним ремонтом вирішити, але там не виходить, тому що там багато дуже комунікацій, доведеться… Ну ПКД (проєктно-кошторисна документація, – ред.) вже розробляється. І все буде зроблено. Але давайте, тим не менше, ставимо на голосування і голосуємо

– сказав він

Сесія одноголосно підтримала запит Вадима Ткачука.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X