Влада міста обіцяє тимчасово «зашити» дірявий тротуар під мостами

12.10.2021 12:50

Про капітальний ремонт пішохідної доріжки під залізничними мостами, яка з’єднує мікрорайон Ковель-2 з центральною частиною міста (вулиця Сагайдачного з виходом на вулицю Тимошенка) написав у Фейсбуці міський голова Ігор Чайка.

Це та найбільш проблемна ділянка, ремонт якої обіцяв на виконання своєї передвиборчої програми

– зазначає він

Публікація за темою: Міська влада обіцяє відремонтувати у Ковелі тротуар під залізничним мостом

Мер каже, що після того, як його заступник Віктор Жигаревич, керівник приватного підприємства «Ковелькомунпроєкт» Віктор Дубина, представники залізниці, зокрема колійники, енергетики, зв’язківці та станційники на місці обстежили всі мережі й ніяких перешкод не виявили, – міська влада отримала «зелене світло» на виготовлення проєктно-кошторисної документації, якою займеться «Ковелькомунпроєкт».

За словами Ігор Чайки, крім заміни тротуарного покриття і встановлення вуличного освітлення, передбаються пандуси, бо для людей з обмеженими фізичними можливостями, для мам з дитячими візочками тут пересуватися нереально.

Разом із ремонтом пішохідної доріжки влада обіцяє провести реконструкцію мережі водовідведення на вулиці Сагайдачного. Міський голова стверджує, що є проєктна документація з 2020-го року. Тож мерія має працювати в комплексі і з ремонтом мережі водовідведення, і над оновленням пішохідної доріжки.

Розумію, що документація-тендери-початок робіт – це час. А попереду – зима, ходити по розбитому і в дірках тротуару все одно доведеться. Тож до початку ремонту отвори в тротуарі тимчасово «зашиємо».

А зараз робимо наступний крок до ремонту цієї проблемної ділянки: проєктно-кошторисну документацію

– запевняє Ігор Чайка

Фото зі сторінки Ігоря Чайки у Фейсбуці

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *