Палац культури продали з аукціону за 6 мільйонів гривень

09.08.2022 о 15:23 · 2 хв читання
Палац культури імені Т. Шевченка Ковель

Арбітражний керуючий Ігор Василюк під час другого повторного аукціону продав Палац культури, який розташований у Ковелі на вулиці Володимирській, і має загальну площу 8 184,1 квадратних метрів.

Аукціон проходив з можливістю зниження початкової ціни. Про це йдеться на сайті Прозорро.Продажі.

Початкова ціна продажу даного лоту під час першого аукціону становила 10 590 633,91 грн без ПДВ.

У торгах взяли участь дві юридичні особи з міста Ковеля – ТОВ «ТЦ Сієна» та виробничо-комерційне приватне підприємство «Агропромтехцентр». Остання фірма й здобула перемогу з різницею в 55 607 гривень, запропонувавши за об’єкт – 6 055 607 грн.

Як відомо, директором і власником ВКПП «Агропромтехцентр» є депутат Ковельської міської ради від Аграрної партії, голова депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин Павло Семенюк.

Засновником та власником ТОВ «ТЦ Сієна» є колишній депутат Ковельської міської ради та Волинської обласної ради від ВО «Батьківщина» Віктор Радчук.

Палац культури є власністю ТОВ «Камертон». Згідно публічних даних, засновником цього товариства є ПАТ «Ковельсільмаш» (діяльність перебуває в стані припинення).

Постановою господарського суду Волинської області від 28 січня 2014 року ТОВ «Камертон» визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру. Ухвалою від 13 травня 2015 року ліквідатором призначено арбітражного керуючого Ігоря Василюка.

Нагадаємо, на місці Палацу культури було єврейське кладовище, де 80 років тому під час Другої світової війни німці масово розстрілювали євреїв Ковеля.

Публікація за темою: Розстріли на «новому» єврейському кладовищі

До речі, громадська організація «Представництво Американського об’єднання комітетів для євреїв бувшого Радянського Союзу» судилася у Ковелі за земельні ділянки, які розташовані у селі Тойкут (давні поховання єврейського кладовища). Одним із відповідачів був директор ВКПП «Агропромтехцентр» Павло Семенюк.

Публікація за темою: Депутат Ковельської міськради програв суд єврейській громаді

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (38)
 1. Це в час коли гинуть діти,невинні люди,солдати,вірні доньки і синиПро що думає влада?…Користуючись становищем можна приватизувати все:ліс перерити дорогу до лісу, паї,прилеглі території,закатати в бетон та бруківку останки єврейських захоронень.,вирити кар’єри ,вивезти пісок ,натомість зарити сміття ..Війна,а ВОНИ ДЕРЕБАНЯТЬ МІЖ СОБОЮ ,НА АУКЦІОНАХ ,СКЛАДСЬКІ ПРИМІЩЕННЯ,ПОЛАЦ КУЛЬТУРИ? Вони чекають знищення нації?
  ВОНИ НАБЛИЖАЮТЬ ПЕРЕМОГУ? Що вони побудують натомість?Хто з НИХ ВОЮЄ НА ВІЙНІ?…ВОНИ ВІРУЮЧІ?У НИХ БОГ -ДОЛАР!!!

  1. Іннуся, ви цілком праві!
   Семенюк тримає вже і так пів Ковеля!
   Їм ще євреї не пробачили те що вони зробили!
   Закопувати кістки людей, і заливати бетоном, оце бізнес на кістках!!! Бог палкою не б’є!!!

  2. Інусь соси свій х*й далі і не рахуй чужі гроші
   Або поміняй професію і тобі може щось перепаде

   1. Шмара.Вибачте,ви не пробували працювати?
    С…ти,це ваша професія?ТОсобливо таким як семенюки

 2. Що можу добавити ..це не людина,а якийсь диявол…якого притягають кладовища..На кicтках людей робить бiзнес..Скоро це закiнчиться…

 3. Цікаво,кажеть ,там працює кілька сотень людей.Скільки є оформленними,які податки сплачуються на користь громади.У Тойкуть свої ,,загарбники’А школа не моє пртмітивного бомбосховища.Це наш МЕЦЕНАТИ!

     1. Ото ті Вітальки іЮльки і штунди все і роздеребанили,до лісу не проїхати

     2. Ото тівітальки і юльки все і роздеребанили

  1. А навіщо школі сховище і навчання,йому вигідніше бо діти ходять на роботу на пилораму а не в школу.Чого люди мовчать не розумію

   1. Щ е не один сльози проллє,як щось видпиляє
    І батьки мовчать,скільки без пальців і рук хадять

   2. Занадто дешева ціна! Майже за дарма! Потрібно це не пропустити! А робити аукціон повторно!

 4. Цікаво,шо ж він такого багато зробив для села,все шо я помітила це вирізаний ліс і роздовбані дороги

 5. А чого про ваших дітей має хтось думати ?? Цікаві такі . Школою держава опікується , а не приватне підприємство . Але так примітивно мислять колгоспні люди з мізерними мізками

 6. Ви заступник Семенюка? Так широко мислите….ви звідти вилізли щой інші, не ставте себе і його вище всіх.

 7. Закрийте єб*льникі експерти і судді полового уровня пише:

  В когось жаба присіла біля горла і почалось)
  Чи може він комусь з вас шось винен?
  Він робить свій бізнес так як рахує правильним а ви херої клавіатури обсиральники сосіться далі з своєю жабою бо вам більше нічього і не світить…

 8. Згнило би все завалилося то обсирали владу що нічього не роблять
  Викупив підприємець для реставрації та реалізації і тут нада обісрати бо ж він виноватий що купив
  Висновок: люди стадо дол»ойобів🤷🏻‍♂️

 9. Скоро того приватника замурують,як вiн замуровував кicтки людей..Украiнцi, хто вас
  Принижуе..украiнець,який не вважае вас ваших дiтей за людей..Невже i надалi ви можете спок iйно спати..у ваших дiтей вкрали майбутне

  1. То добре чи погано шо продались штундам?
   Получається з нештундами вже не вигодно чи нема кому продатись?😂

 10. Віталій Вікторович чесно заробив на свою нову квартиру! Не заважайте людині жити, і влаштовувати своє особисте життя! Людина тяжко працювала на своїй роботі! Щей жінка покинула. В нього і так стрес! А ви ще його тут згадуєте!!! Майте совість!!! Повагу до людини!!!

 11. От і скажіть : чого людина з такими грошима пішла в депутати?
  Що нормального він зробив для людей?

 12. Боже, Боже почитав коментарі і скажу Вам соромно за наш народ. Аукціон прозоро участь могли приймати будь які юридичні і фізичні особи, крім того аукціон повторний, чого ж Ви коментатори його не придбали за 10 лямів? Знаєте скільки податку за тих 8 тисяч квадратів треба заплатити, а потім ще за землю 12 процентів відлистати. Добре що забрали може хоть супермаркет з офісами буде. А на рахунок поховань Ви серйозно? Там усе в похованнях, як і зараз на сході, і через 50 років росіЙський комітет російського народу (якщо та росія нерозвалиться до того часу) буде казати на сході України неможна нічого робити бо там скрізь російські поховання. .. Цей коментар без жодного підконтексту і своїм змістом немає жодного відношення до єврейського народу та розстрілів євреїв в другу світову війну.

 13. Я дитиною бігала по тому кладовищі, тільки колективних могил там не було! І, взагалі-то,з часом усі кладовища рівняються з землею.

 14. Пора б і видатного афериста Іллю Кошкіна закрити хоч би років на 15 за розвал одного тільки Ковельсільмашу. А він розвалив не одне підприємство в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X