У Ковелі вдруге спробують продати Палац культури імені Тараса Шевченка

31.03.2022 о 10:34 · 1 хв читання
Палац культури імені Т. Шевченка Ковель

Палац культури імені Тараса Шевченка, який розташований у Ковелі на вулиці Володимирській, і має загальну площу 8 184,1 квадратних метрів, вдруге виставляється на торги.

Про це повідомляє Zákupki.Prom.ua – найбільший майданчик державних та комерційних торгів, офіційний учасник системи електронних публічних закупівель Prozorro.

Попередні торги, які призначалися на 18 лютого 2022 року, не відбулися.

Останній термін подання пропозицій – 6 квітня 2022 року до 20:00. Аукціон має розпочатися наступного дня, 7 квітня, о 14:41.

Початкова ціна продажу лоту – 10 590 633,91 грн без ПДВ.

Палац культури імені Тараса Шевченка є власністю ТОВ «Камертон». Згідно публічних даних, засновником цього товариства є ПАТ «Ковельсільмаш» (діяльність перебуває в стані припинення).

Постановою господарського суду Волинської області від 28 січня 2014 року ТОВ «Камертон» визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру. Ухвалою від 13 травня 2015 року ліквідатором призначено арбітражного керуючого Ігоря Василюка.

Нагадаємо, на місці Палацу культури було єврейське кладовище, де 80 років тому під час Другої світової війни німці масово розстрілювали євреїв Ковеля.

Публікація за темою: Розстріли на «новому» єврейському кладовищі

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (4)
  1. Хотіли ж там роками назад якісь віруючі з-за кордону купити на церкву для місцевих за гарну плату, то носом крутили, що штунди. А тепер ні собі, ні людям. Ми колись прийшли там приміщення в оренду брати, то нам як сказали ціну за кімнату, що ми назад посунулися в центр, там в рази дешевше.

  2. Споруда на проклятій, нечистій землі, на єврейському кладовищі, стоїть. Тому там нічого, окрім зібрань віруючих та філій церков не приживається і не затримується. Бог не дає, щоб там танцювали на костях Його, обраного народу. Дає в основному тільки Бога шанувати людям Божим. Там спершу треба обряди єврейські провести, щоб равіни провели очищення і просили пробачення за те, що осквернили землю увеселительною спорудою на землі скорботи. Це серйозні речі. Радянським атеїстам було паралельно, а ле нашим землякам не має бути все одно. Ми, слава Богу, не “ат абєзьни праізашлі”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X