Ковельський мер Ігор Чайка кличе мешканців громади на весняну толоку

24.04.2024 о 14:33 · 1 хв читання

У Ковелі за традицією відбудеться весняне прибирання. Міський голова Ігор Чайка підписав розпорядження про День довкілля у громаді, яке запланували на 26 квітня.

Про це сьогодні повідомила Ковельська міська рада.

Влада про­си­ть ке­рів­ни­ків під­при­ємств, ус­та­нов, органі­за­цій, при­ват­них під­при­ємств про­вес­ти за­хо­ди бла­го­ус­трою, са­ні­тар­ної очис­тки та озе­ле­нен­ня власних, зак­ріпле­них та при­лег­лих те­ри­то­рій.

Меш­канців те­ри­то­рі­аль­ної гро­ма­ди зак­ли­ка­ють впо­ряд­ку­ва­ти ді­лян­ки нав­ко­ло до­мо­гос­по­дарств, приб­ра­ти по­бу­то­ве сміт­тя, за­лиш­ки су­хої рос­линнос­ті, бу­ді­вель­ні ма­те­рі­али тощо.

Попереду одне із найшанованіших свят – Великдень. Давайте об’єднаємо зусилля і разом наведемо лад у місті та селах

– йдеться у повідомленні

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (24)
 1. Ти кончене списало й вкрало мільйони на прибирання. А тепер тих кого обікрав ще звеш прибирати? А два ржкп, добробут, федосюк не тиснуть від бабала

 2. Цікаво, коли ця довбана совдепія відійде у вічність? Є структури, які зобов’язані цим займатися круглий рік. На це виділяються кошти платників податків з міського бюджету. То де виконана робота? Чому я за рахунок своїх податків сплачую заробітну плату і, не бачачи результату, маю ще іти на толоку? Може, нарешті, будуть каратися відповідальні особи?
  П. С. Я не проти вийти на толоку, бо теж люблю чисте місто. Але я проти того, щоб мої кошти задарма розподілялися в кишені безвідповідальних осіб

  1. Ну як же їх карати я ігорьку в кишеньку йго
   діткам на молочко заносять. От він і толоки влаштовує щоб хоч якось сміття прибрати

  2. А можливо в жеках банально недостатньо працівників? Пам’ятаю колись вони час від часу викладали списки з вільними вакансіями, так там завжди вакантні понад 50 місць було. Можливо тому і не встигають за всім слідкувати. Це не в сторону захисту жеків, просто згадав як факт

   1. З біржі направляють тих хто там зареєстрований на так звані “громадські роботи” так що всього хватає. Просто теперішня влада настільки обнагліла що зухвало й тупо краде. Й чхати їм на війну вони навіть на похоронах наших героїв наживаються.

   2. Якщо не хватає працівників, то чому ж гроші деребаняться? Не вірю, що не вистачає…купа переселенців, для яких привілеї (для прикладу) не мають роботи…було б бажання це питання вирішити. Ну, тут не попіаришся. Тому мер на цю тему жодного коментаря не надав… Думаю, і не надасть

   3. В Ковелі ніяких жеків немає давно. Є РЖКП-1, який і обслуговує місто.А заодно ще “Верес”.

   4. Вакантні місця скрізь і завжди заповнюються мертвими душами

 3. Ігор Леонтійович а часом ваш дідусь не ніс колоду з Леніним? Бо якось воно дуже схоже. Нащадки розповідатимуть як з вами носили.

 4. Хай піднімуть свої ср@ки «робітники» з білого дому на чолі з Чайкою, Яшею, заступницею від Івахова і решта трудяг . Ось і буде масове прибирання!

 5. Один двірник працює за трьох а майстрів по три на одного роботягу то як може бути прибрано

 6. Хороша справа… Премії собі випишуть… Нехай річку очистять від пляшок,сміття…

 7. Добра справа!. Але що хотілось висловити: “Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять”. А нарід у нас буває частенько дуже “бикуватий”. Приходять, заїзджають авто на природу, а після себе лишають купу сміття. Ще й сміття таке, що майже не розкладається. Та й взагалі наразі на планеті “епідемія пластику”. Майже все в поліетилен або целофан запаковано. Підсумовуючи: якщо громадяни будуть прибирати після себе, не смітити, то й набагато приємніше буде десь пройтися по місту, коло річки. А коли люди мають низький рівень культури, кидають сміття куди попало, то ніяких прибиральників не вистачить. Сьогодні прибрали, а завтра приїде якась “бидляча” компанія, коло водосховища, наприклад, понапиваються алкоголю, ну і, як завжди, покинули все сміття після себе. І що? Хтось має після них прибирати? Я знаю деяких людей, які під час прогулянок, паралельно і сміття позбирають, бо їм просто неприємно на це все дивитися. Але це ж не їх обов”язок. Одним словом, шановні громадяни, будьте більш вихованими, відностесь бережливо до навколишнього середовища, і буде вам щастя.

 8. коли приведуть до “тями” закинуте будівництво житла на вул.Бандери:молодь вигулюється у парку,а в туалет “пруть” на територію ” з книги жахів” цього будівництва,кидають сміття в рову і рядом, дітки-дебіли з прилеглих житлових будинків бьють скляні пляшки тут же і за будівлею “ЗАГСА”,трощать все,що бачать,поліції не до того,вони бояться “вилізти” з своїх авто,нашій владі також пофігу. так і живемо…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X