РЖКП не може прибрати сміття за 100 метрів від своєї адміністрації

21.04.2021 13:14

Мішки із сміттям, різним мотлохом та побутовими відходами залишені напризволяще у Ковелі біля дамби – в якійсь сотні метрів від ремонтного житлово-комунального підприємства №1.

Нагадаємо, вчора у місті, за ініціативи мера Ігоря Чайки, відбулася весняна толока. Як інформував «Ковель media», до цього масового заходу долучились і деякі депутати міської ради, які очистили один із найбільш засмічених берегів Турії.

Комунальна служба повинна була вивезти відходи ще вчора. Минула вже майже доба, а мішки залишаються на місці. Можливо, про них керівництву РЖКП №1 нічого невідомо? Хоча від мішків до комунального підприємства – рукою подати!

До речі, у тендері на прибирання та підмітання вулиць міста перемогу здобуло саме РЖКП №1, яке надаватиме ці послуги протягом року за 11 мільйонів 683 тисяч 900 гривен. 

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. це мабуть так памідориха паклюжить жек, бо її мають закрити. сама обісралась по самі вуха а тепер інших паклюжить. Здай краще в банк всі гроші, що вкрала у ковельчан. покайся і йди з богом і не заважай людям працювати. краще розкажи чому всі будинки відмовляються від твоїх послуг, крадійка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.