Ігор Чайка відповів, чому в Ковелі забиті сміттєві баки та не вивозиться сміття

26.01.2022 11:26

Ковельський міський голова Ігор Чайка на своїй сторінці у Фейсбуці прокоментував ситуацію із вивезенням сміття на вулиці Володимирській та в районі «Сільмашу».

За його словами, вивезенням твердих побутових відходів з цих мікрорайонів завжди займалося РЖКП-2, і ковельчани часто справедливо нарікали на роботу даного комунального підприємства.

Щоб кардинально змінити цю ситуацію, ми взялися ліквідовувати цю структуру – процес трохи довгий і марудний, але ви оціните уже незабаром, що цей крок був правильним, Крім того, ми докупили новий сміттєвоз і в цьому році доукомплектуємо техніку для збору й вивезення сміття.

Так, з 1 лютого повноваження з вивезення твердих побутових відходів повністю ляжуть на РЖКП-1. І запевняю, що графік вивезень буде значно чіткішим, а контроль – жорсткішим. Тим більше, що автівки обладнані gps-трекерами, що дає можливість стежити за дисципліною вивозу. Зараз, спільно з РЖКП-1, закриваємо цю проблему, все сміття з проблемних локацій буде прибране й вивезене

– запевняє Ігор Чайка

Також міський голова дякує всім, хто повідомляв про цю проблему, і перепросив мешканців за незручності.

У коментарях ковельчани додатково проінформували мера, що за останній тиждень двічі (понеділок та минулу середу) не приїжав сміттєвоз на вулицю Володимира Кияна (район колишньої міжрайбази).

На даній локації відсутні майданчики для сортування сміття, тому люди змушені складувати сміття в себе в квартирах

– пише Юрій Сметюх

На думку Тараса Богачова, краще поставити більше розподільчих контейнерів, а то пластик і скло доводиться запихувати або складати поруч.

Анна Демчук вважає, що треба ще доставити баки по місту і вирішити проблему із приватним сектором: скрізь їздять сміттєвози, але люди не хочуть їх чекати, а часто і не можуть, бо графік поганий. Тому мешканці вивозять своє сміття до найближчих баків, тобто підкидають сусідам.

Воно то добре, що не в ліс. Але ж платимо ми, а викинути не можемо, бо баки постійно переповнені

– наголошує вона

Лідія Старкевич заявляє, що на вулицях Окружна, Коперника, Патріарха Мстислава, Софії Петровського (з 2016 року вулиця носить ім’я Наталії Ужвій, – ред.) в п’ятницю, 21 січня, сміттєвоза не було. Телефонували з РЖКП, але чи від цього стало легше мешканцям. Сміття вивозиться один раз в тиждень.

Чому б у нас не встановити майданчики для збору, хоча б пластику, різного сміття. Чим наш мікрорайон гірший за Володимирську чи машзавод? Якщо зламалась машина, чи захворів працівник, то чому ми маємо страждати? Повинна бути обов’язкова заміна. Чому до сьогоднішнього дня не визначилось з ціною на сміття? Чому не має квитанції?

– зауважує Лідія Старкевич

А про вулицю Володимира Кияна знов забули. У нас взагалі баків нема. Сьогодні машина знову не приїхала. Те, що РЖКП №2 погано працює, ми самі знаємо. Але, здається, його всім відома начальниця ще й досі отримує зарплату

– вказує дописувач під ніком «Aleksandr Makedonskiy»
Поділитися:

Коментарі

  1. подякуйте памідорисі і кіндеру, які розікрали ЖЕК2. Довели колектив до відчаю і розрухи. Але це ще не все. Хто поставив того мудака Чуліпу займатись ліквідацією підприємства. Цілий рік памідорихіни недобитки водять його за ніс, нічого не роблять, алкашать і отримують за це ще й зарплату. а те Чуліпо-дитя показало повну неспроможність керувати підприємством. нахера такий чиновник потрібен. Отиака у нас влада.

  2. Не такий дурний Чуліпа, яким ти його малюєш. Він робить все те, що йому скаже Яковлєв. Якщо не послухає і зробить по-своєму, то Яковлєв його на другий день замінить на іншого ліквідатора. Ліквідаціяпідприємства – це для ліквідаторів клондайк і ельдорадо, разом взяті…

  3. за таку зарплату як у чуліпи і я дурака включив би. і за що тільки тим телепням платять? Він же баран бараном

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *