У Ковелі продають Палац культури імені Тараса Шевченка

02.02.2022 о 08:54 · 2 хв читання
Палац культури імені Т. Шевченка Ковель

Виставили на продаж Палац культури імені Тараса Шевченка, який розташований у Ковелі на вулиці Володимирській, і має загальну площу 8 184,1 квадратних метрів.

Про це йдеться на порталі ВАУ (Всі аукціони України, – ред.) з продажу об’єктів на онлайн-аукціонах України.

На місці Палацу культури було єврейське кладовище, де під час Другої світової війни нацисти масово розстрілювали євреїв Ковеля. І продаж надумали, як не дивно, на 80-ті роковини цих масових розстрілів.

Публікація за темою: Розстріли на «новому» єврейському кладовищі

Зазначається, що перший аукціон проводиться без можливості зниження початкової ціни – 13 мільйонів 238 тисяч 300 гривень. Замовником торгів є арбітражний керуючий Ігор Василюк.

Палац культури імені Тараса Шевченка є власністю ТОВ «Камертон». Згідно публічних даних, засновниками цього товариства є ПАТ «Ковельсільмаш» (діяльність перебуває в стані припинення) та ТОВ «Ковельська кузня» (місцезнаходження юридичної особи – м. Харків; діяльність припинено).

Фото з архіву редакції

Постановою господарського суду Волинської області від 28 січня 2014 року ТОВ «Камертон» визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором призначено Миколу Королюка. Ухвалою від 13 травня 2015 року його повноваження припинено достроково, а ліквідатором призначено арбітражного керуючого Ігоря Василюка.

Торги з продажу Палацу культури відбудуться 18 лютого 2022 року о 15:47.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (15)
  1. Вже краще ніж сєкта яка там кучкується пісні співає на кістках похованих там людей

    1. Шaновнi ковельчани.Не можу дiйти до тями з вчорашнього вечора..як прочитала про цi злодiйськи кроки харкiвських бандитiв,ро iншому назвати iх не можу..Купили завод..нe зa своi грошi..потiм закрили,,вигнали людей на вулицю,,залишили без роботи,,а будинок кудьтури заложили в банку..Вся територiя до вул Вaршавськоi..кладовище..всi ходять по могилах,по кicтках присипаних землею..В вереснi- жовтнi 80 рокiв знищення останнiх громадян Ковеля еврейcькоi нацiональностi..i ось ..отримала подарунок..Нами розроблений план упорядкування цiеi територii..але корона змiнила всi плани..Надiюсь..що в цьому роцi все наладиться..Але прийдеться щось змiнювати..танцiв нa кровi бути не може

     1. Це мудре і правильне рішення.

    2. і не зайду. навіщо брати гріх на дужу і звязуватись зі слугами диявола

     1. Ти сам слуга сатани. Бог тобі суддя!

    3. Спочатку потрібно навчитися грамотно писати,а потім взагалі щось коментувати.

 1. Найбільший в Ковелі майданчик для виступів.Надіємось,що профіль закладу культури залишиться у нового власника тим самим.На чому озолотились ці власники “Камертонів”,заводів,газет,параходів ? Непосильною важкою працею нажиті кошти ?

 2. Харкiвська…..привласнила мiльйони,,залишила людей без роботи..а будинок культури заложили в банк..Грошi на кicтках та кровi..В вереснi,жовтнi фашисти знищили останнiх евреiв в Ковелi..Кладовище було велике..аж до Варшавськоi траси..де сьогоднi заправочна,магазин..Корона порушила нашi плани по плану упорядкування даноi територii.Дивуе..хто дозволив привласнити землю..пiд якою лежать вiчним сном люди..

 3. От би тут ТРЦ зробити, але місце не дуже підходить для цього. Все в руках нового власника, який, мабуть, в тісних колах вже визначений

 4. Місто має викупити цей Палац культури. В Ковелі мають проводитись концерти, приїжджати гурти.
  А для особливо віруючих можна на вході поставити капличку, для молитов.
  Щоб не образити почуття іудейської громади, можна на всю стіну намалювати пам’ятну дошку, на честь загиблих…

 5. Там буде розміщенний розважальний комплекс з інфраструктурою та McDonalds . Льодовий палац та комплекси басейно-спа характеру.Підземний паркінг. Вже є нариси та люди які будуть це купувати. Запам’ятайте та чекайте у 2024-2025 роках. Джерело надійне та приближене до урядових осіб у Луцьку.

 6. Так це прекрасно,якщо дійсно так буде.Єдиний мінус це те,що де в Ковелі будуть виступати артисти у нас взагалі небуде критої концертної зали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X