Лікарню в Ковелі опалюватиме фірма з Києва за 4,5 млн грн

12.03.2021 16:31
Ковельське МТМО

Керівництво комунального підприємства Ковельське МТМО підписало договір з київським ТОВ «Європейська теплоенергетична компанія «Екотепло» на постачання теплової енергії в центральну районну лікарню, що у Ковелі на вулиці Олени Пчілки.

Медичне об’єднання оприлюднило інформацію про намір провести цей тендер і провело його в один день – ще 24 лютого цього року. Організатори заявили про відсутність конкуренції з технічних причин. Мовляв, від 18.02.2021 р. укладено договір щодо передачі у строкове платне користування ТОВ «ЄТЕК «Екотепло» теплових мереж котельні на вулиці Олени Пчілки, 4, тому на даний час немає можливості організовувати теплопостачання від інших постачальників теплової енергії.

Строк поставки теплової енергії (2580 гігакалорія) в ЦРЛ – до 31 грудня 2021 року. Вартість – 4 578 302,88 грн з ПДВ.

Згідно підписаного договору, ТОВ «ЄТЕК «Екотепло» знаходиться у Києві на вулиці Льва Толстого, 63, в офісі 2/6. А за поштовою адресою значиться у Житомирі на проспекті Незалежності, 184, офіс 313. У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб вказується, що засновником і власником є киянин Андрій Тищенко. Статутний фонд цієї компанії становить всього 1 тисячу гривень.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. Нічого не змінилось, опалюють ті самі люди. Постачання палива /тирси і т.п./ буде відбуватись тим самими людьми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.