За електромонтаж Ковельське медоб’єднання заплатить мільйон гривень

06.08.2020 о 11:06 · 1 хв читання

Ковельське МТМО провело тендерну закупівлю з приєднання електроустановок до електричних мереж системи розподілу.

У зв’язку з відсутністю конкуренції з технічних причин переможцем тендеру стало приватне акціонерне товариство «Волиньобленерго», яке в термін до 31 грудня 2020 року має виконати весь об’єм запланованих робіт за 939 859,20 гривень.

Договір ще не підписаний, але у повідомленні від 4 серпня про намір його укласти говориться, що комунальним Ковельським МТМО розроблена проектно-кошторисна документація на реконструкцію старого корпусу центральної районної лікарні (приймального відділення) на вулиці Олени Пчілки, 4. Це зробили на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 7 лютого 2020 року №5234/0/1-20 щодо ремонту і приведення відділень екстреної медичної допомоги до уніфікованого зовнішнього вигляду, у відповідності до програми Президента України «Велике будівництво».

Проєктом передбачено добудову до існуючої будівлі та встановлення потужного обладнання (магнітно-резонансного томографа та комп’ютерного томографа). По завершенню виконання будівельних робіт на вищезазначеному об’єкті потрібне приєднання до електричних мереж системи розподілу. Підключення до мережі електроустановок потребує додаткової потужності.

Фото ілюстративне

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X