Визнали незаконним договір ремонту вулиці на 9 млн грн

Господарський суд Волинської області задоволив позов Ковельської місцевої прокуратури та визнав недійсними результати переговорної процедури й договір про проведення робіт із реконструкції вулиці, укладений із порушенням вимог Закону України «Про публічні закупівлі».

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Волинської області.

Опрацьовуючи інформацію системи публічних закупівель «ProZorro», прокурори з’ясували, що один із розпорядників бюджетних коштів Ковельської міської ради ухвалив рішення про укладення договору на проведення робіт із реконструкції вулиці в Ковелі на суму понад 9 млн грн із місцевим суб’єктом господарювання, застосувавши переговорну процедуру, яка не могла бути застосована, відтак не провів відкриті торги, як зобов’язує Закон.

Таким чином було порушено основні принципи здійснення закупівель, визначені у Законі – принципи максимальної економії та ефективності, добросовісної конкуренції та недискримінації учасників – й обмежено права інших потенційних учасників закупівлі.

У суді прокурори домоглися визнання недійсними результатів переговорної процедури та договору про проведення робіт, укладеного із порушенням вимог Закону.

Фото ілюстративне


Вам може бути цікаво

Ковельську фірму не допустили до багатомільйонних аукціонів

Поточний ремонт дороги на Ковельщині викликає запитання

Районна влада «намутила» із ділянкою, яку продає з аукціону

Чиновників ковельської мерії судитимуть через договори

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.