Махінаторів у Ковелі на останніх виборах не хочуть покарати

13.01.2021 15:32

Зашкарубла, корумпована наша правоохоронна система за квартири, землю під забудову, інші різні подачки продає свою душу владній Гідрі!

Ще 27 жовтня 2020 року я звернувся до Ковельського ВП ГУНП у Волинській області із заявою про вчинення злочину. Повідомив про грубі порушення виборчого законодавства суб’єктами виборчого процесу в ході проведення виборів по Ковельській територіальній громаді. Про ці махінації на виборах писали і місцеві, і волинські ЗМІ. А браві правоохоронці ані пари з вуст. Таке враження ніби вони від несподіванки задубіли і не знають, що їм робити. А, може, їх контузило «зеленими»?!

Публікація за темою: У Ковелі, імовірно, «уточнювали» виборчу документацію за межами дільниць

Пройшли місяці, а я навіть не отримав ніякої звісточки від слідчих, що ж там з моїм повідомленням про злочини. Довелося йти до суду із скаргою. Треба ж вчити силовиків поважати Закон!

Слідчий суддя Ковельського міськрайсуду Сергій Панасюк показав принциповість і вказав начальству поліцейському в Ковелі, що воно, це начальство, проявило бездіяльність щодо мого повідомлення про злочини.

Скаргу суд задовольнив і своєю ухвалою зобов’язав поліцію внести відомості про факти махінацій на виборах до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Я, уже як громадський діяч, буду вимагати ретельного розслідування порушень під час останніх виборів до Ковельської міської територіальної громади!

Винні у порушеннях і маніпуляціях, які крадуть у Ковельчан право вибору, мають бути покараними!

Вам може бути цікаво
Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.