Мами з дітьми відбули з Ковеля до центру здоров’я у Болгарії

29.03.2022 о 15:48 · 2 хв читання

Група ковельчан, а також переселенців з Бучі, Ірпені та Києва вирушили до дитячого міжнародного центру здоров’я «Містраль» у Болгарії.

Про це повідомив сьогодні Ковельський міський голова Ігор Чайка на своїй сторінці у Фейсбуці.

Коли вони їдуть, я зразу уявляю той день, коли вони повернуться. І ми будемо їх зустрічати зовсім з іншим настроєм. Коли кожна деталь прощання – така болісна сьогодні – стане щасливою завтра.

І сльози розпачу бабусі, яка проводжає внуків, стануть сльозами радості від зустрічі. І спаніель, якого забирають з собою – чкурне ковельськими вулицями, бо вже вдома. І улюблена подушка-риба повернеться в свою тиху ліжкову гавань. І гітара чи бандура – до своїх сцен. Вірю, шо буде саме так

– зазначає Ігор Чайка

За його словами, наші ковельчани – мами з дітьми діти вже далеко в дорозі до дитячого міжнародного центру здоров’я «Містраль» у болгарському місті Светий Влас.

Міський голова подякував ковельському підприємцю Олександру Клімашевському за співорганізацію поїздки не лише для 64 ковельчан, але й для 146 українців з Бучі, Ірпеня, Києва, які разом із ковельчанам вирушили в Светий Влас.

Колись наші діти чи не щоліта їздили в це місто на оздоровлення. А цього разу приймаюча сторона допомагатиме нашим людям згідно статусу «Тимчасовий захист». Організує проживання, харчування, анімацію, роботу психолога та лікарняний кабінет.

Дякуємо за підтримку!

– написав Ігор Чайка

Фото зі сторінки Ігоря Чайки у Фейсбуці

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X