Мер Ковеля садив дерева у рамках всеукраїнського проєкту

24.05.2021 о 18:47 · 2 хв читання

У Ковельській громаді відбулась екологічна акція за участю представників влади, спортивної спільноти, учнівської молоді, яку приурочили до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища.

Захід проходив у рамках Всеукраїнського проєкту #OlympicLab, який реалізовує Національний олімпійський комітет, – повідомляє Ковельська міська рада.

У селі Заріччя організували прибирання та висадили берізки біля стадіону. Тут дружно працювали випускники Тойкутського ліцею разом зі своїм наставником Миколою Гринем у товаристві міського голови Ігоря Чайки та його заступниці, лучанки Наталії Маленицької.

До благородної справи долучилися директорка комплексної ДЮСШ імені Євгена Кондратовича Олена Клімашевська, сільська староста Юлія Трофимчук, начальник відділу у справах молоді, фізичної культури і спорту виконавчого комітету міської ради Ігор Семенюк, відомий у Ковелі дитячий тренер Роман Лис, головна спеціалістка відділу цивільного захисту та екологічної безпеки Оксана Козакевич, голова Федерації футболу Ковельського району Віктор Хомич.

Міський голова, звертаючись до школярів, зауважив:

Світ надто вразливий, зараз чимало екологічних проблем. Ми повинні дбати, щоб навколишнє середовище було сприятливим для нашого життя. Хочеться, аби щодня було більше оптимізму, спорту, здоров’я, таких хороших справ, які об’єднують і приносять користь громаді

Ігор Чайка подякував усім за участь, небайдужість, за внесок у велику справу — захист довкілля. Також учні на згадку від міської влади отримали футболки, щоденники, записники та ручки з логотипом проєкту.

Фото: Ковельська міська рада

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X