На нове приймальне відділення у Ковелі витратили 9 млн грн

16.02.2021 о 16:16 · 2 хв читання

У Ковельському міськрайонному територіальному медичному об’єднанні побували представники обласної та міської влади.

Зокрема, голова Волинської обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко та його заступниця Людмила Тимощук, а також міський голова Ігор Чайка із заступницею Наталією Маленицькою. Разом із генеральним директором Ковельського МТМО Валентином Вітром вони оглянули хід реконструкції приймального відділення ЦРЛ, – повідомляє медичне об’єднання.

Валентин Вітер зауважив, що роботи виконуються згідно графіків. Уже освоєно 8 мільйонів гривень з державної казни та 1 мільйон – з міської. За ці кошти провели перепланування існуючих приміщень та збудували новий двоповерховий корпус, виконали ряд внутрішніх робіт. Облаштовується в’їзд для транспорту невідкладної медичної допомоги.

Нове просторе і комфортне приміщення дозволить значно поліпшити умови надання медичних послуг пацієнтам.

Аби роботи й надалі продовжувались у такому ж оперативному темпі та завершилися вчасно, необхідно ще чимало коштів. Тож адміністрація Ковельського МТМО сподівається на фінансову підтримку як обласної, так і міської влади.

У ході робочого візиту на Ковельщину делегація побувала й у двох амбулаторіях загальної практики сімейної медицини: у Ковелі на вулиці Відродження та у селі Тойкут.

Перших пацієнтів амбулаторії мають прийняти уже в березні. Приміщення готові до роботи, забезпечені відповідним обладнанням та медичним персоналом.

Амбулаторія у с. Тойкут обслуговуватиме 7 сіл: Доротище, Гішин, Тойкут, Воля, Заріччя, Лапні, Любче. Це орієнтовно дві тисячі пацієнтів.

Міська амбулаторія №3 розрахована на 10-12 тисяч мешканців мікрорайону. Тут працюватиме два сімейних лікаря та два педіатра.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)
  1. Не що інше, як відмивання грошей. Приймальне відділення ремонту не потребувало.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X