Мешканці зі скандалом вигнали із села поліцейських

24.07.2021 13:17

Інцидент трапився у Ковельському районі у селі Запілля, неподалік Любомля, кілька тижнів тому.

Гурт місцевих мешканців, які перебували біля сільського закладу торгівлі, на дорозі пред’явили претензії до екіпажу поліції на предмет того, що поліцейський за кермом був не пристебнутий ременем безпеки.

Селяни сказали, щоб його напарник склав протокол про порушення Правил дорожнього руху, які мають виконувати всі, в тому числі й правоохоронці.

Чого ти не пристьобний? Нема такого! Балончика поклав! Тьху на тебе! Н@й їдьте!

– кричали чоловіки до працівників поліції

Після того, як один з мешканців села плюнув на працівника поліції, а інший копнув ногою поліцейський транспортний засіб і послав на три букви, водій натиснув на газ і екіпаж покинув село.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. А можна було сміливо заламати далбайобнутих з села і скласти на них по пару протоколів. Бидло треба бити і бидлу в морду плювати, по другому не дійде, на жаль!

    1. Підтримую..тікторів тільки так тре виховувати ,якщо батьки не виховали

  2. на автомобілях, обладнаних засобами пасивної безпеки (підголовники, ремені безпеки), користуватися ними і не перевозити пасажирів, не пристебнутих ременями безпеки. Дозволяється не пристібатися в населених пунктах водіям і пасажирам з інвалідністю, фізіологічні особливості яких унеможливлюють користування ременями безпеки, водіям і пасажирам оперативних та спеціальних транспортних засобів;

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.