Мобілізований класний керівник приїхав з передової на свято до своїх колишніх учнів

03.06.2023 о 14:23 · 2 хв читання
Фото: Оксана Ковальчук

У Ковельському районі колишній класний керівник 11-го класу Віктор, який зараз служить у Збройних силах України, приїхав на свято останнього дзвоника, щоб привітати випускників із завершенням навчання.

У Турійській ліцей 47-річний чоловік завітав несподівано, зробивши сюрприз дітям і колегам-освітянам. Як розповів він у телефонному коментарі Суспільному, до Турійська приїхав із передової на реабілітацію. Про те, що вийде зробити сюрприз рідним учням, говорить, не знав до останнього.

Востаннє своїх учнів Віктор бачив торік у грудні.

Получився сюрприз, хоч і міг не получитися. Це такий випадок із тисячі. Ніхто не знав, та я й сам до останнього не знав, чи встигну. Не знав чи приїду, бо реабілітація могла проходити в санаторії чи ще десь. Зараз я вдома, а далі треба буде їхати в госпіталь. Зараз на реабілітації

– каже військовослужбовець

До повномасштабного вторгнення росії в Україну Віктор викладав у ліцеї трудове навчання і різьбу по дереву, а також був класним керівником.

Ми вели класи до дев’ятого, потім я був їхнім класним керівником в 10-му класі і мав бути далі. Але так склалося… 24 лютого прийшлося вибирати. Дітей не хотілося покидати, але за своє треба боротися. Я в ЗСУ зараз

– сказав волинянин
Вчитель і військовий Віктор прийшов на свято останнього дзвоника у військовій формі та з милицями. Фото: Оксана Ковальчук

Директорка Турійського ліцею Оксана Ковальчук розповіла Суспільному, що чоловік приїхав до селища о четвертій годині ночі, а вже вранці 31 травня прийшов на свято.

Це реально був сюрприз: ніхто не знав, ні діти, ні ми

– каже освітянка

З її слів, Віктор є керівником дитячої зразкової студії різьблення по дереву «Візерунок» і гуртка «Методист», а його учні – неодноразові переможці всеукраїнських конкурсів, премій та олімпіад із трудового навчання.

Віктор мав би бути класним керівником 11 класу, але в лютому минулого року він пішов в тероборону, 9 травня прийняв присягу і пішов на фронт

– додала Оксана Ковальчук

Зі слів військовослужбовця, діти запросили його на випускний, що відбудеться в червні, проте не впевнений, чи зможе потрапити на свято.

Я не знаю, чи прийду. Вони запрошували, але я маю бути вже в частині

– сказав військовий

Як додала керівниця освітнього закладу Оксана Ковальчук, у ліцеї чекають із нетерпінням на повернення Віктора з перемогою та до свого місця праці.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X