Шкільний вчитель з Ковельського району, який служить у ЗСУ, приїхав 1 вересня до колишніх учнів

01.09.2023 о 15:21 · 2 хв читання
Фото: Суспільне Луцьк

У Ковельському районі військовослужбовець Віктор Дудик, який до служби був класним керівником учнів нинішнього 9-класу Туропинської гімназії, що в Турійській громаді, приїхав 1 вересня на святкову лінійку.

Як він розповів Суспільному, побачити дітей і привітати їх з початком нового навчального року приїхав спеціально у свою відпустку з передової.

Віктор із дружиною Людмилою, яка є директоркою Туропинської гімназії / Фото: Суспільне Луцьк

Віктор Дудик – вчитель захисту Вітчизни та фізкультури гімназії в селі Туропин. Нині служить у 100-тій окремій бригаді територіальної оборони командиром відділення роти зв’язку.

Під час урочистого заходу в школі Віктор Дудик звернувся з вітальними словами до школярів. Говорить: мріє про скоріше закінчення страшної війни та про повернення до вчителювання в школі.

Віктор поруч із учнями 9-го класу, у котрих був класним керівником / Фото: Суспільне Луцьк

Я дуже радий всіх вас бачити тут, хочу, щоб ця війна страшна закінчилася чим швидше. І, думаю, ми скоро будемо з вами працювати, згадаємо, як ми вигравали і тенісні турніри, і баскетбольні. Поки що я не з вами, але буду старатися все зробити, щоб скоріше повернутися. Дуже радий бачити всіх і свій клас, який закінчує цього року школу

– сказав чоловік

Також Віктор на святі потішив дітей презентом, подарувавши ракетки для занять настільним тенісом у школі.

Нашим класним спортсменам – новенькі ракетки. Хочу, щоб ви не забували, що таке тенісний стіл, щоб не забували наш спортзал і щоб було там гамірно як завжди

додав захисник

Публікація за темою: Мобілізований класний керівник приїхав з передової на свято до своїх колишніх учнів

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X