На 65 році життя помер депутат селищної ради, науковець Володимир Сиротюк

25.06.2024 о 16:00 · 2 хв читання

На 65 році життя помер депутат Головненської селищної ради Ковельського району Сиротюк Володимир Дмитрович.

Про це сьогодні повідомили на сайті Головненської територіальної громади.

Володимир Сиротюк проживав у селі Сильне, був доктором педагогічних наук, професором кафедри експериментальної і теоретичної фізики та астрономії Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова.

Він з 1991 до 1992 року обіймав посаду асистента кафедри методики фізики, з 1992 до 2000 року – старший викладач, з 2000 до 2001 року і з 2004 до 2006 року – доцент кафедри, з 2006 року по 2019 рік – завідувач кафедри теорії та методики навчання фізики і астрономії. Відмінник освіти України. Довгий час був вченим секретарем та членом спеціалізованих вчених рад в Національному педагогічному університеті, головним редактором журналу «Фізика та астрономія в школі» та «Наукового часопису» цього вищого навчального закладу.

Головненська селищна рада і її депутатський корпус висловлює щирі співчуття дружині, родичам, близьким та колегам.

Нехай добрий, світлий спомин про Володимира Дмитровича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто його знав, любив та шанував.

Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи.

Вічна Йому пам’ять

– йдеться у повідомленні

Колектив університету висловлює щирі співчуття рідним, близьким та друзям з приводу передчасної смерті Володимира Дмитровича.

У нашій пам’яті він назавжди залишиться надзвичайно чуйною, доброзичливою, світлою та порядною людиною, справжнім професіоналом своєї справи.

Вічна і світла пам’ять!

– написано у некролозі на сайті НПУ імені М.П. Драгоманова
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X