На футбольному турнірі в Ковелі перемогу здобула «Волинь» U-13
Підопічні Володимира Дикого та Володимира Фігеля з «Волині» U-13, які наступного сезону дебютуватимуть у змаганнях Дитячо-юнацької футбольної ліги України (ДЮФЛУ), змагалися на традиційному турнірі «Kovel Cup Time» і здобули нагороди найвищого ґатунку.
Про це повідомляє пресслужба ФК «Волинь».
Загалом у змаганнях взяло участь 18 команд, які на першому етапі розбили на групи по три колективи.
Волиняни в перший день змагань перемогли місцевий ДЮФК «Тайм» (5:0) та київську «Спарту» (1:0) і за регламентом змагань потрапили до Ліги Чемпіонів до боротьби за перші шість місць турніру.
Там з однаковим рахунком 3:0 юні «Хрестоносці» обіграли ФК «Одесу» та земляків з луцької ДЮСШ №2. Ну а згодом гравці «Волині» U-13 змагалися у фіналі турніру, де переграли команду «ДЮСШ Здолбунів» з рахунком 3:1 та стали переможцями змагань.
До слова, кращим гравцем турніру став футболіст «Волині» Дмитро Климюк, а кращим воротарем – Микола Сірук. Кращим футболістом у складі «Волині» визнали Антона Видрича.
Фото ФК «Волинь»
Коментарі