У Ковелі завершився Чемпіонат України з веслування

13.06.2021 21:03
Фото: Суспільне

У Ковелі завершився п’ятиденний Чемпіонат України з веслування та байдарках та каное серед юнаків і підлітків. На змагання приїхали 640 спортсменів з 22 областей, – розповів Суспільному співорганізатор змагань Василь Прохорук.

На Ковельському водосховищі чемпіонат провели вже в чотирнадцяте.

У перший день учасники змагалися на дистанції 1000 метрів у всіх класах човнів. Під час запливу розпочалася злива, але з дистанції ніхто не зійшов.

У другий день спортсмени боролися за першість на дистанції 500 м. Чемпіонками своєї вікової групи стали спортсменки з Києва.

Для нас це було неочікувано і ми дуже щасливі, що так вийшло

– розповіла учасниця змагань Любов Саламаха

Від Волині були представлені дві команди для кожної з вікових груп. Загалом це 36 спортсменів, – каже співорганізатор змагань, старший тренер Волині з веслування Василь Прохорук.

Ці змагання у Ковелі – це старт для руху у перед. Це самі молоді, які роблять рух. У перспективі – майбутні олімпійські спортсмени. Марія Повх із Луцька, вона також тут робила перші кроки, Юрій Вандюк – вихованець ковельського веслування, він зараз претендент

– каже тренер

Як розповіла головна секретарка змагань Світлана Давидова, торік через пандемію змагання на Ковельському водосховищі скасували.

Результати чемпіонату будуть згодом.

Фото Суспільного

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *