На Ковельщині «батюшка» викинув у смітник торішні паски

03.04.2022 13:50

Про цей небувалий на Ковельщині випадок повідомила сьогодні, 3 квітня, староста Старокошарівського старостинського округу Люблинецької громади Галина Шепшелей на своїй сторінці у Фейсбуці.

Вона багато років очолювала Старокошарівську сільську раду і не повірила, що священик таке може зробити, а тому перевірила повідомлення на місці і була шокована від побаченого.

Шок!!! Інакше це назвати неможливо! Сьогодні мені повідомили, що батюшка Андрій в с. Старі Кошари біля будинку, в якому проживав, викинув у сміття торішні паски. Не повірила, вирішила перевірити. Ось результат

– написала Галина Шепшелей

Слова зайві…

– коротко прокоментувала голова Люблинецької громади Наталія Сіховська

Фото зі сторінки Галини Шепшелей у Фейсбуці

Поділитися:

Коментарі

  1. це представник ПЦУ, а священика з УПЦ, якого вигнали з храму звати – Сергій!
   Епіфанівська секта

   1. Знаєш трутьню тупорилий захисник гундяя скоро після закінчення війни ми забудемо що була така промоскальска секта і це вже факт.

 1. Це дітки не московська секта імені КИРИЛА-ГУНДЯЄЄВА
  ТО братовбивча секта Каіна і його послідовників
  На жаль на нашій землі багато і дуже багато іх пошановувачів
  І навіть жахіття Ірпеня Бучі Маріуполя для них і для іхніх мертвих душ-єлей
  Нас жде ще важка битва і хто виграє -ще питання
  Будемо пасивними інертними програємо як Майдан і 2014 -й
  Не даймо крові пролитій безневинними бути даремною жертвою
  Слава Христу СЛАВА УкраініІ Слава Героям

 2. Варто всіх таких батюшок від УПЦ МП викинути на смітник історії разом з Путіним

 3. Шановні. З 2019р. Цей храм належить до ПЦУ. Був захоплений і переведений,патріотами. Так що тут панує тепер турецький “батюшка”, і ось що творить.

  1. Батюшки, попи, святі отці і т.д. бувають різні, вони такі самі звичайні люди як і ми з вами, але люди також бувають різні….
   Ситуація говорить сама за себе ” і сам не зжер, і людям не відав, і тваринами не згадував” СВИНЯ….

 4. Чого ви накинулись на того батюшку?
  Хіба не знаєте що староста і голова проти нього і роблять все щоб його здихатись? Це підстава чистої води! Майте розум, війна на вулицю а ви берете гріх на душу і батюшок підставляєте!

 5. Драматична кадрова проблема в ПЦУ
  КОВЕЛЬ зданий повністю
  Звертаюсь до священників Андрієвськоі Дмитрівськоі церков-відкрийтесь-пустіть людей
  Митрополите Михайле коли ви були в Ковелі -коли підтримали священників які дійсно
  працюють
  Відповідаю -дуже давно
  Може доситьпочивати на не існуючих лаврах
  Беріться за роботу а ні то йдіть за російським кораблем
  Чубиш Ровінський прозорливий Олександр з Варламом не сплять -кують перемогу Руському МІРУ
  Слава Богу Слава Героям твоім Украіно

 6. ніхто нічого не кує для руських не накидайтеся на людей . наші священники усі чим можуть допомагають нашим воїнам. не сійте ненависть! а на рахунок паски може це діти викинули і батьки не вкурсі навіть.

 7. Слава Богу. Ті хто пише негатив, не ходять в церкву, а сидять з телефонами в руках і пишуть лайливі слова. Згадують Бучу, Ірпінь, Гостомель, але сидить в своїй хаті, квартирі і розповідає, який він герой. Герой не той, а той що зі зброєю і Божим словом захищає Україну. А не матюками.

 8. Слава Богу. Ті хто пише негатив, не ходять в церкву, а сидять з телефонами в руках і пишуть лайливі слова. Згадують Бучу, Ірпінь, Гостомель, але сидить в своїй хаті, квартирі і розповідає, який він герой. Герой не той, а той що зі зброєю і Божим словом захищає Україну. А не матюками.

  1. Чого бидло боіся що дієш анонімно,все там написано правильно ,через таких як ти московітів іде війна,а ви іі підсобники ,які ненавидите все украінське

 9. Не бачю на фото батьшки?
  Люди схаменiться це ж сiють ворожнечю навмисне щоб Украïнський народ пересварився мiж собою. Давайте будемо мудрiшi.
  Нехай береже усiх Господь🙏

 10. За ці 2 дні я стільки начиталася огидної інформації про цей інцидент. Навіть якщо це зробив батюшка то це його гріх і сором, не судіть і несудимі будите. Люди схаменіться і подивіться на себе “безгрішних”. В країні війна, люди, діти, воїни гинуть, а ви тут розводите балаган. Одному Богу відомо що сталося насправді. Не робіть ворожнечі між собою. Як можна просити в Бога, щоб нас помилував і відвів війну, беріг наших воїнів, які б’ються за нашу землю і наше майбутнє, а самі не каємося в своїх гріхах, осуджуємо. Запитуємо в Бога чому так сталося з нашим народом? з нашим людьми. А я вам скажу тому що Бог і так сильно терпеливий до нас, до людей, ми кожного дня розпинаємо його на хресті своїми вчинками, своїми помислами, злобою, ненавистю один до одного. Люди вже позажиралися, скільки не дай постійно мало, ніякої любові до ближнього. Схаменіться не “їжте один одного”, кожен буде стояти перед Божим судом і відповідатиме за свої вчинки. По яку націю можна говорити? Так не можна, прошу вас. Треба слізно молитися і просити прощення в Господа, тоді тільки буде його милість на нас. Можна багато писати і говорити.

 11. Питання до старости села! Навіщо розводити ще більшу ворожнечу між людьми. В такий час важкий треба гуртуватися усім і об’єднуватися. Можна було б підійти і це питання вирішити з батюшкою, а не “розносити сміття з хати”

  1. Зомбі,Галина шипшилей дійсна староста,а ви тайні сцикуни хотіли щоб вона це приховала,нормальна людина не працює анонімно

 12. Прости Господі.Хочу щоби всі московити на нашій землі , та їхня церква путінська здохли

 13. Люди добрі! В церкву ходимо,а любові і добра не навчилися. Ми молимося не до батюшок, а до Єдиного Бога. Єдиного Бога! В такий час ми дійсно повинні єднатися. Наші хлопці на війні, захищаючи нас ,просять в Бога і в нас з Вами помочі двома мовами. І спілкуються двома… Але вони наші ,рідні. На нашій Українській землі усі церкви наші православні.Відмінусуйте, стріть мос. пат. і все буде добре. Яка різниця УПЦ,чи ПЦУ. Бог один .

 14. Якби піп був “московський”, то вже б усі канали передавали б на всю Україну, а так це точно пцу. В такій церкві благодаті немає, паски не освячені, тому переживати не треба.

  1. Я так розумію, що в церкву ви ходите тільки на Великдень і це єдине в чому ви “добре” розбираєтеся

  1. Не переживайте скоро по іншому будуть співати”,зазомбовані,як ті що прийшли на нашу землю. визволяти руськкій мір”

 15. Староста має працювати на об’єднання громади, особливо під час війни. Можливо священник зробив помилку, чи варто було робити з цього скандал. Г. Шепшелей отримує заробітну плату з бюджету Люблинецької ОТГ, не соромно ?.

 16. Я вражена від тупості коментаторів, по-перше, ви не знаєте правди, по-друге, ви не розумієте що таке УПЦ, де ви чуєте російська церква??? Де ви чуєте московський патріархат?? Це Українська Православна Церква, візьміть книгу в церкві або зайдіть в пошук і напишіть: “церковнослов’янська мова”, і спробуйте почитати-це не російська! Звідки така жорстокість та ненависть? Я сподіваюся прочитаючи цей коментар, ви задумаєтеся!)))

  1. Чому наша староста не турбується про продаж алкоголю під час воєнного стану? А тільки з’являється можливість зачепити церкву -вона тут як тут! Всі хто її підтримує-або торгують горілкою, або п’ють! Такі питання треба обговорювати особисто, а не виставляти на показ, не розібравшись в ситуації і сіяти ворожнечу між людьми під час війни. В цей час треба об’єднувати людей, а не шукати привід до конфлікту!!! Ганьба такій старості!!!☹️🤢

  2. В Україні є ПЦУ, а те, що ти називаєш упц – це філія фсб.

 17. Чому не повиздихали ще Путін Гундяєв та та їхні глаштаї руского міра московські попи

 18. Ще б Галина Шепшелей так швидко реагувала на прохання людей допомогти нашим воїнам ЗСУ, які знаходяться в гарячих точках.
  Може якби там були її рідні, то вона швидче вирішувала ці питання.😡
  Оце дійсно “шок”.
  Поки не поїдеш до Сіховської, то діла не буде.
  Для чого така староста, яка не може вирішити нічого?
  На що дивиться її керівництво?
  Галина Шепшелей створює внутрішню війну, що тут ще говорити.

  1. Це не доведені звинувачення. Це міг зробити будь хто, його за руку не зловили. Напевно Ані немає чим більше зайнятися в Польщі, аніж ритися в чужому смітті?!

 19. Пане старосто в и не справжня господарка яка виносить сміття з хати.А можливо це ви підкинулиі тепер нарікаєте на батюшку або це зробив спеціально батюшка Упц мп колишній.Нне треба наговорювати на ПЦУ ви ж усі живете в Україні і вам не соромно так наговорювати.А це все треба доказати що це іменно зробив батюшка з ПЦУ.А хочете я скажу чому все звертають на батюшку з ПЦУ а тому що до Верховної Ради внесли постанову про заборону УПЦ мп.Ось тому всі і заворушились як руді миші і роблять всякі козні.Люди схаменіться а скільки в УПЦ продажних батюшок які працюють на расею.Незабувайте Бог все бачит і всіх розсудить.

 20. Стид і срам такій старості.Невиснивши нічого таке писати.Нехай в себе вдома розбереться, в кожній хаті по лопаті,а не писати про батюшок що немає чим більше займатись нехай погляне на себе чи все впорядку.В такий час нерозібравшисьдо кінця та що ви за керівник.Казала і буду казати особисту неприязнь залиште собі а це все ви робите спеціально бо Верховна Рада вирішує питання заборони існування УПЦ мп в Україні тому і зашевелилист.Також міг підкинути щоб спровокувати і попередній батюшка ,але як кажуть не зловили за руку не потрібно звинувачувати.А ви старосто неправильна господиня ,раніше гляньте на себе ,а потім звинувачуйте іншого,про вас теж погані відгуки.Люди схаменітьсяі не колотіть ворожнечу в такий важкий час коло гине стільки людей.А цю ситуацію я віддаю в Божі руки нехайБог всіх розсудить.Також незабувайте скільки батюшок У ПЦ мп є запроданців і зрадників.Не судіть і не будете судимі.Один свят ,один ГосподьІсус Христос син Божий.

 21. Казали Галина Шепшелей вже була приготувала хліб сіль носіям руського міра і от невдача -то і біситься -виконує доручення ФСБ.Може і прапорці рашки дома має,книги з рашистськими молитвами-потрібно вияснити звідки така любов до всього московського.В Бучі кремлівська московія себе показала.

 22. Всіх хто підтримує пропутіновських собак включаючи гундяєвських лакеїв мають піта за певною адресою

 23. Московський бог сатана А ПРИХОЖАНИ ЗАКІНЧЕНІ САТАНІСТИ

 24. Можливо хтось знає, як на це реагує голова Люблинецької ОТГ Сіховська, голова РДА Черен, голова районної ради Шворак, напишіть.

 25. Всіх хто співпрацює з московитами через московських попів є ворогами України і провідниками руського міра

  1. Шепшелей Галина, а чому ви не напишете допис про те, як ваш син вивозив мільйони закордон, чи ви про це забули??? Думаю аудиторію ця тема зацікавить.

 26. А ЧИ НОСЯТЬ МОСКОВСЬКІ АДЕПТИ РУСЬКОГО МІРА СПІДНЄ ПІД РЯСОЮ.Чи Путін їм забороняє…в них такі великі животи та дупи мабуть недоїдають весь час в пості та молитві за кремль.

 27. Слава Україні! Слава Нації! 💛💙
  і пиZдєць російській федерації..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.