Дільничий офіцер поліції прозвітував про роботу у Люблинецькій ОТГ

28.06.2020 о 16:30 · 2 хв читання

На черговій сесії Люблинецької селищної ради 25 червня депутати заслухали звіт правоохоронця.

Дільничий офіцер поліції Ковельсоького ВП ГУНП, капітан Андрій Тарасюк прозвітував про діяльність за першу половину 2020 року. Він здійснює роботу у дев’яти населених пунктах Люблинецької селищної ради: Люблинець, Довгоноси, Калинівка, Старі та Нові Кошари, Кругель, Краснодуб’я, Мощена та Черкаси. Про це інформує сайт Люблинецької громади.

Капітан поліції Тарасюк Андрій Михайлович повідомив, що за звітний період на території громади скоєно 18 кримінальних правопорушень, з яких 10 розкрито. Виявлено 36 адміністративних порушень, розглянуто 54 звернення громадян

– повідомляється у дописі

Дільничий поліцейський також проводив роз’яснювальну роботу щодо дотримання карантинних обмежень. Двох осіб було притягнуто до відповідальності за порушення правил карантину.

Пріоритетними напрямками роботи на території громади залишається боротьба з самогоноварінням, пияцтвом та профілактика домашніх кривдників та раніше судимих осіб. За звітний період було притягнуто до адміністративної відповідальності 50 осіб за ст. 176 КупАП (виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення). Внаслідок зловживання спиртними напоями 6 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 178. За вчинення домашнього насильства було притягнено 5 осіб, одному з яких було винесено терміновий заборонний припис терміном на 5 діб

– йдеться на сайті громади

Спільно з працівниками по боротьбі з незаконним обігом наркотиків в смт Люблинець було затримано трьох осіб, які зберігали наркотичні засоби.

Дільничий офіцер зауважив, що з мешканцями громади регулярно проводиться роз’яснювальна робота про те як не стати жертвами аферистів, особливо через мережу Інтернет і телефонні дзвінки.

Також дільничий порушив питання щодо підпалу на території громади сухої трави в осінній та весняний періоди. У поточному році було зафіксовано 19 фактів загоряння трави та самосіву зелених насаджень.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X