На Ковельщині очищають дороги від снігових заметів

11.02.2021 о 14:02 · 3 хв читання

Дорожню інфраструктуру Ковельщини обслуговують філія «Ковельська дорожньо-експлуатаційна дільниця» ДП «Волинський облавтодор» та ТОВ «Данко».

Загалом на очистці та обробці протиожеледними сумішами доріг загального користування державного та місцевого значення в районі задіяно 11 одиниць техніки, повідомляє Управління регіонального розвитку Ковельської районної державної адміністрації.

Через снігопад та хуртовини дорожні організації працюють в посиленого режимі, аби забезпечити безперебійний та безпечний проїзд автотранспорту до населених пунктів. Організоване цілодобове чергування відповідних служб.

До очистки комунальних доріг в населених пунктах залучається техніка територіальних громад, комунальних підприємств, окремих сільськогосподарських товариств та приватних осіб.

Спільними зусиллями дорожніх організацій, комунальних підприємств, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування вдається тримати ситуацію під контролем.

На світлинах можна побачити, як працює дорожня спецтехніка в населених пунктах: Бруховичі, Будище, Волошки, Воля-Ковельська, Воля-Любитівська, Гішин, Голоби, Гончий Брід, Діброва, Заячівка, Іванівка, Люблинець, Мар’янівка, Нові Кошари, Нужель, Підріжжя, Погіньки, Радошин, Ситовичі, Сільце, Старі Кошари, Угли, Черемошне та Черкаси.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X