На Ковельщині затвердили старостинські округи

11.07.2020 о 19:35 · 2 хв читання

10 липня на сесії Голобської селищної ради депутати проголосували за новий склад старостинських округів.

На порядок денний винесли питання щодо затвердження старостинських округів, йдеться на сайті Голобської громади.

Перед засіданням було організовано опитування жителів села Дарівки щодо вилучення їх населеного пункту із Новомосирського та включення в Голобський старостинський округ.

У депутатів викликали сумнів зміни у складі Новомосирського округу та об’єднання його з Майданським. Депутат Володимир Штик пропонував залишити незмінним склад округів, або опитати жителів інших населених пунктів.

Проте селищний голова Сергій Гарбарук висловив думку, що кожен мешканець хотів би, щоб центр округу був якнайближче до його місця проживання.

Староста зобов’язаний бувати у кожному населеному пункті, знати проблемні питання його жителів незалежно від відстані та кількості населення.

Є бачення, що прийом громадян і нотаріальні дії, як і раніше, здійснюватимуться і в Майдані, і в Новому Мосирі

– зауважив Сергій Гарбарук

Після завершення цьогорічних місцевих виборів Голобська селищна рада матиме чотири старостинських округи.

Поповичівський округ, як і раніше, включатиме села Поповичі, Жмудче, Великий Порськ, Малий Порськ, Борщівка і Свидники. Центр округу – село Поповичі. За даними 2020 року на території округу мешкатимуть 1269 жителів.

Незмінним залишиться і Радошинський округ. Він об’єднуватиме села Радошин, Битень, Байківці та Мар’янівка. Центр округу – село Радошин. Тут мешкатимуть 1022 жителі.

До Голобського округу увійдуть села Бруховичі, Вівчицьк, Нужель, Погіньки, Калиновник і Дарівка. Центр округу – селище Голоби. У новоутвореному окрузі проживатимуть 1402 мешканці.

Новомосирський округ об’єднає села Новий Мосир, Старий Мосир, Партизанське, Майдан, Солотвин і Діброва. Центр округу – село Новий Мосир. За даними поточного року на території округу проживатимуть 678 краян.

Відповідно до законодавства селище Голоби, адміністративний центр Голобської громади, є самостійним і не входить до старостинських округів.

Фото Голобської селищної ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X