На Ковельщині громаді відсудили землю, вартістю понад 2 млн грн

09.12.2021 12:01

Господарський суд Волинської області задоволив два позови Ковельської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Поворської сільської ради Ковельського району та зобов’язав господарське товариство повернути територіальній громаді земельні ділянки вартістю понад 2 мільйони гривень.

Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

Прокурори з’ясували, що підприємство з 2018 року орендувало землю для розміщення вітрової електростанції, проте систематично не сплачувало за це орендної плати.

Втрутившись у ситуацію, прокурори в суді домоглися повернення земельних ділянок територіальній громаді.

Як стало відомо «Ковель media», мова йде про товариство з обмеженою відповідальністю «Влєграф-3», яке зареєстроване у селі Поворськ на вулиці Київська, 39. Саме за цією адресою розташована й Поворська сільська рада. Засновниками товариства, із статутним капіталом 12 тисяч гривень, є громадянин Республіки Польща Яцек-Даріуш Завадовскі та мешканець села Гута Богородчанського району Івано-Франківської області Веркалець Михайло Іванович, який є директором з 5 жовтня 2017 року.

Згідно актів приймання-передачі від 25.10.2018 р., Поворська сільська рада передала, а ТОВ «Влєграф-3» прийняло дві земельні ділянки в строкове платне користування (в оренду) в урочищі Біля Млина терміном на 49 років – до 25.10.2067 р.

Щоправда, два рішення господарського суду Волинської області можуть бути оскаржені до Північно-західного апеляційного господарського суду у Рівному.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.