На Ковельщині матері полеглого Героя чиновники вручили його орден

14.10.2022 11:30

Указом Президента України Володимира Зеленського від 2 травня 2022 року сержант Рудін Андрій Валентинович, із села Волошки, посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

12 жовтня для вручення нагороди до Колодяжненської сільської ради запросили матір Героя – Рудін Тетяну Петрівну. Сюди ж завітали заступник начальника Ковельської районної військової адміністрації Роман Кульцман та представник Ковельського центру соціальної підтримки та комплектування капітан Олег Козлов.

Зі словами шани та вдячності до Тетяни Петрівни у своєму виступі звернувся і сільський голова Кашик Віталій Леонтійович. Рудіна Тетяна Петрівна зі сльозами на очах навзаєм подякувала представникам районної влади та очільникам Колодяжненської громади за підтримку, за увагу до родини, за пам’ять

– повідомляє Колодяжненська сільрада

Андрій Рудін, 1982 року народження, виріс і прожив усе життя у Волошках. Був порядним і добрим селянином, скорим на допомогу односельцям і активним в усіх починаннях громади. Коли у 2014 році на Схід України посягнули російські окупанти, добровільно пішов у військо і мужньо боронив рідну землю від ворога. А коли цьогоріч російська агресія охопилу усю Україну, був у числі перших, хто став на захист Вітчизни.

Герой загинув 21 березня в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Михайло-Ларине Вітовського району Миколаївської області.

Публікація за темою: Громада на Ковельщині попрощалася з воїном-захисником Андрієм Рудіним 

Фото Колодяжненської сільської ради

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *