Громада на Ковельщині попрощалася з воїном-захисником Андрієм Рудіним

18.04.2022 о 16:28 · 2 хв читання

Про це повідомляє сьогодні на своєму сайті Колодяжненська громада Ковельського району.

21 березня 2022 року в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Михайло-Ларине Вітовського району Миколаївської області загинув наш земляк – житель села Волошки, сержант Рудін Андрій Валентинович, 1982 року народження.

В скорботно-урочистому заупокійному богослужінні взяли участь представники місцевої влади, громадськості, територіальної оборони і військовослужбовці, жителі Волошок та Колодяжненської громади.

Андрій Рудін виріс і прожив усе життя у Волошках. Був порядним і добрим селянином, скорим на допомогу односельцям і активним в усіх починаннях громади. Коли у 2014 році на Схід України посягнули російські окупанти, Андрій добровільно пішов у військо і мужньо боронив рідну землю від ворога. А коли весною 2022 року російська агресія охопилу усю Україну, сержант Рудін був у числі перших, хто став на захист Вітчизни.

Жителі громади – старі і малі, сивочолі і зовсім юні схилили голови в жалобі, зустрічаючи полеглого воїна-захисника та проводжаючи його до місця останнього спочинку.

Царство Небесне і вічна пам’ять, тобі Андрію та усім, хто у ці дні кладе голови, аби ми жили в мирі і в скорому часі святкували Перемогу!

Фото Колодяжненської громади

Ковель Меморіал Слави
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X