На Ковельщині обговорили фінансування сільської медицини

08.10.2020 о 13:20 · 2 хв читання

Заступник голови Ковельської районної державної адміністрації Роман Кульцман зустрівся із головами сільських рад, які з 1 січня 2021 року увійдуть до складу Колодяжненської та Ковельської ОТГ, та представниками Ковельського МТМО.

Обговорили забезпечення фінансування видатків на заробітну плату працівникам фельдшерсько-акушерських пунктів до кінця поточного бюджетного року та інші актуальні питання життєдіяльності зазначених громад, повідомляє Ковельська РДА.

Заступниця генерального директора Ковельського МТМО з економічних питань Валентина Корецька проінформувала присутніх про суми часткової незабезпеченості коштів на заробітну плату працівникам ФАПів в розрізі сільських рад. Своєю чергою, сільські голови доповіли про вжиті ними заходи з метою позитивного вирішення даного питання. Зокрема, рішеннями Дрозднівської та Тойкутської сільських рад у вересні 2020 року на дану мету спрямовано кошти в загальній сумі 80 тис. грн, які у жовтні ц. р. рішенням районної ради будуть передані в бюджет м. Ковеля. Зеленський сільський голова Оксана Паливода та Любитівський сільський голова Віктор Павлов запевнили, що необхідні кошти, а це відповідно 71,6 тис. грн та 42,0 тис. грн будуть виділені у жовтні цього року.

Учасники наради погодили механізм фінансування з місцевих бюджетів видатків, пов’язаних із прохолодженням медичних оглядів допризовної молоді і призовників на строкову військову службу у 2020 році. Відповідну інформацію надав медичний директор з поліклінічного розділу роботи Ковельського МТМО Микола Шабанов.

Головний лікар Центру ПМСД Ковельського МТМО Олег Кубай акцентував увагу присутніх на необхідності дотримання в існуючих приміщеннях ФАПів державних будівельних норм щодо обов’язкового створення безбар’єрного простору для маломобільних груп населення. Дане питання потребує значного фінансового ресурсу й, водночас, додаткової роз’яснювальної роботи з депутатським складом, населенням. У зв’язку з цим керівник Центру ПМСД виявив ініціативу щодо особистої участі у сесіях сільських рад.

Заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман закликав сільських голів активізувати роботу щодо сплати громадянами нарахованих у поточному та попередніх роках сум земельного податку та податку на нерухоме майно з метою недопущення зростання податкової заборгованості та наповнення місцевих бюджетів. Учасники наради обмінялись думками щодо вирішення ряду важливих для жителів району питань.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X