Держава віддала в оренду землі на Ковельщині

15.09.2020 18:29

Протягом серпня у Волинській області відбулося десять земельних аукціонів з продажу прав оренди на ділянки державної власності сільськогосподарського призначення.

Про це повідомляє Головне управління Держгеокадастру у Волинській області.

У ході конкурентних торгів чотирнадцять наділів отримали орендарів, які щороку сплачуватимуть до бюджету 381 тисячу гривень орендної плати. Загальна площа цих ділянок 307,3 га. Розташовані у Горохівському, Ківерцівському, Ковельському, Любомльському та Ратнівському районах.

Стартова ціна оренди сягала 8% від нормативної грошової оцінки землі. Під час торгів конкурентна боротьбі підіймала її вартість, у деяких випадках – у кілька разів. Так, 19 серпня, в ході аукціону, цифра продажу річної оренди зросла уп’ятеро від початкової – 51,4 тисячі гривень проти 9,1 тисячі.

З початку року у Волинській області реалізували з аукціонів право оренди на 83 земельні ділянки державної власності сільськогосподарського призначення. Бюджети щороку отримуватимуть 2,05 мільйона гривень.

Де саме на Ковельщині знаходяться земельні ділянки, які з аукціону перейшли в оренду, Головне управління Держгеокадастру у Волинській області не уточнює. При цьому зазначається перелік земельних ділянок, які готуються до торгів.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *