На Ковельщині поліція сфабрикувала адміністративну справу на водія мопеда

26.08.2022 12:03
Фото ілюстративне

Поліція скерувала до суду справу про притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 130 КУпАП тракториста ТОВ «Екотара», який має на утриманні трьох неповнолітніх дітей.

Про це йдеться у постанові Ковельського міськрайонного суду.

Згідно протоколу, який склав інспектор Ковельського РУП майор поліції Валентин Мірчук, 19 липня 2022 року о 15:25 на вулиці Центральній у селі Тойкут Олександр Возняк керував мопедом «Альфа», з відсутнім державним номерним знаком, у стані алкогольного сп’яніння.

Огляд проводився зі згоди водія на місці з використанням технічного приладу «Алкофор 505» в присутності двох свідків. Результат тестування – позитивний, 0,597 проміле. Своїми діями водій порушив вимоги пункту 2.9а ПДР України, вчинивши тим самим адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 130 КУпАП

– йдеться у протоколі

Але, як встановив суд, доказів на підтвердження того, що водій проходив обстеження на стан алкогольного сп’яніння 19 липня о 15:25 за допомогою технічного приладу «Алкофор 505» матеріали справи не містять.

У судовому засіданні кермувальник свою провину не визнав. Він пояснив, що в зазначену дату не перебував у стані алкогольного сп’яніння, показники технічного приладу «Алкофор 505» вважає не достовірними.

З наданого до суду Тестування на алкоголь до невідомого суду протоколу ДПР182080 проведеного по вул. Центральна в с. Тойкут за допомогою технічного приладу «Алкофор 505» прилад 07617 тест №00324 проведеного 14.07.2022 о 15 год. 24 хв. інспектором Левчук Д.В. вбачається, що підстав залучення Возняка О.В. до адміністративної відповідальності за перебування його у стані алкогольного сп’яніння 19.07.2022 не має

– говориться у судовій постанові

Суддя Ковельського міськрайонного суду Олексій Шишилін постановив провадження в справі закрити у зв’язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення.

Поділитися:

Коментарі

  1. цілу ніч пьяні і обкурені наркомани верещали в центрі ковеля повилазили на закинутий будівельний міксер напроти парку по ст бандери і нема поліціі наче і війни нема і комендантськоі години в ковелі а між тим ціла купа ціх поліцаів і поліцаічек сидять в парка за 40 метрів від шабашу втупивши очі в смартфони а мімо катають девочек більш мобіні на машинах…цікаво а за що вам платять гроши і немалі таки самі яка і на війні а може і меньши..невже за те щоб ви терли лавки по паркам і ставили сітки на рибу по ночам рядом з вашим відділком…від вас меньше толку чим від смердючих радянських мусоров як іх прозивали в народі.

  2. Подати заяву в ДБР нехай зроблять правову оцінку діям поліцая, а то привикли на селі лохів розводити. Показники роботи показують.

  3. Такого поліцейського треба притягнути до відповідальності за сукупністю ознак злочинів, передбачених статтями 364 і 366 Кримінального кодексу України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.