На Ковельщині розпочались військові навчання «Об’єднані зусилля – 2021»

24.09.2021 09:22

Учора, 23 вересня, у смт Луків та с. Гірники Ковельського району розпочались командно-штабні навчання з командування об’єднаних сил Збройних сил України «Об’єднані зусилля – 2021» та навчальні збори з оперативним резервом 2-ої черги військовозобов’язаних військових частин А7028, А7059.

Початку командно-штабних навчань передувало засідання штабу територіальної оборони району під головуванням очільниці Ковельської районної державної адміністрації Ольги Черен. В ході засідання члени штабу обговорили план проведення навчань, які проходитимуть у два етапи і триватимуть до 1 жовтня 2021 року у пунктах дислокації підрозділів військових частин, – повідомляє Ковельська РДА.

Заступник голови РДА Дмитро Красносельський спільно із заступником голови Ковельської районної ради Андрієм Броїлом та військовим комісаром Ковельського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Андрієм Середюком взяли участь у навчаннях, які проходять у селі Гірники Ратнівської територіальної громади.

Відбуваються заходи під загальним керівництвом Головнокомандувача Збройних сил України. До навчань і навчальних зборів залучатиметься велика група посадових осіб та офіцерів органів військового управління.

Фото Ковельської райдержадміністрації

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.