На Ковельщині триває капремонт міжнародної автодороги

22.09.2020 16:57

Тривають ремонтні роботи на ділянці дороги між населеними пунктами Воля-Любитівська і Погіньки Ковельського району (км 91+012 – км 95+562). Вона знаходиться на автошляху міжнародного значення М-19 Доманове (на м. Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м. Бухарест).

Протяжність ремонтованої дороги – 4,6 км. За інформацією Служби автомобільних доріг у Волинській області з них, майже на 3 км уже укладено нижній шар з крупнозернистої асфальтобетонної суміші. Згодом тут буде влаштовано верхній шар дорожнього покриття зі щебенево-мастикового асфальтобетону, повідомляє Волинська обласна державна адміністрація.

Поточне відновлення автошляху є одним із тих, який реалізовується у рамках програми Президента України «Велике будівництво». За планом фінансування на цей шлях з державного бюджету передбачено понад 98 мільйонів гривень.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. З Луцька до с. Переспи асфальтове покриття дороги та обочини супер. А чим ближче до Ковеля пішло все хуже та хуже. Машину трусить на цьому покритті і складається враження, що через рік там будуть знову вибоїни і знову прийдеться латати покриття. Явно в ремонтників пішла халтура.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.