На Ковельщині ремонтують частину міжнародної траси

Зараз активно тривають ремонтні роботи на автошляху М19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече між населеними пунктами Воля-Любитівська і Погіньки Ковельського району (км 91+012 – км 95+562).

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Волинській області.

Щоб завершити відновлення цього відрізку автошляху в найкоротші терміни, працівники підрядного підприємства працювали і в денну, і в нічну зміни. Тож результат не забарився – на всій протяжності ділянки, що ремонтується – а це 4,6 км – вже влаштовано новий тришаровий дорожній одяг. Роботи виконує ТОВ «ПБС».

Одним із важливих етапів ремонтних робіт на автошляхах є влаштування системи водовідведення, адже перезволоження земляного полотна і основи дорожнього одягу призводить до передчасної втрати міцності дорожньої конструкції. Тож, аби відремонтована ділянка автошляху служила довго, тут проводиться влаштування поперечних дренажів. Водночас підрядник проводить роботи з влаштування кюветів, досипання узбіч, видалення і подрібнення порослі тощо.

У 2020 році новий дорожній одяг вже влаштовано на 28 км автошляху М19 у межах Волинської області, відновлення цієї важливої транспортної артерії триває. Закликаємо всіх учасників дорожнього руху бути максимально уважними, обережними та відповідальними на дорогах, особливо на ділянках проведення ремонтних робіт.

Фото Служби автомобільних доріг у Волинської області


Вам може бути цікаво

На Ковельщині триває капремонт міжнародної автодороги

У Ковельському районі негода повалила на дорогу дерева

Де вантажівки можуть відстоюватися у спеку

Де на Ковельщині не буде світла у четвер, 20 серпня

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.