На ділянці Ковель – Воля-Любитівська почався ремонт

05.03.2021 09:20

Цьогорічний ремонтно-будівельний сезон, як і торік, розпочався на одній із найважливіших наших транспортних артерій – міжнародній автомобільній дорозі М-19 Доманово (на м. Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м. Бухарест), що є частиною Європейського автомобільного маршруту Е85.

Про це інформує Служба автомобільних доріг у Волинській області.

Упродовж 2016-2019 років введено в експлуатацію 32,6 км відремонтованого автошляху М-19 у межах Волинської області, у 2020 році оновлено ще 42,4 км, з них 28 км введено в експлуатацію. САД має амбітні плани щодо його відновлення в поточному році.

Наразі роботи стартували на ділянці Ковель – Воля-Любитівська. Ремонтні роботи на цьому об’єкті капітального ремонту, протяжністю майже 11 км, розпочались у минулому році. Тоді влаштували два нижні шари дорожнього одягу на ділянці понад 7 км та нанесли тимчасову розмітку.

Учора, 4 березня, приступили до фрезерування старого дорожнього покриття на відтинку від села Колодяжне в сторону Ковеля. Водночас виконуються роботи з влаштування узбіч.

Підрядник – ТОВ «ПБС». Інспекційний контроль за ходом робіт здійснюється представником замовника – Служби автомобільних доріг у Волинській області, технічний нагляд забезпечується незалежним підприємством ТОВ «Євро Тех Експерт Буд».

У період проведення ремонтних робіт проїзд транспорту на ділянці автошляху М-19 між населеними пунктами Ковель – Воля-Любитівська частково обмежується і здійснюється в реверсному режимі почергово однією зі смуг руху.

Служба автомобільних доріг у Волинській області закликає користувачів доріг неухильно дотримуватись вимог тимчасових схем організації дорожнього руху на ділянках ремонтних робіт, бути уважними, обережними та відповідальними.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.