На Ковельщині відбувся етнофестиваль «На гостини до Лесі»

02.08.2021 12:34

Учора, 1 серпня, у Ковельському районі відбувся етнофестиваль «На гостини до Лесі», який проходив на базі Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки та музею «Лісової пісні» в урочищі Нечимне. Організаторами дійства стала Колодяжненська територіальна громада.

На учасників етнофестивалю чекала оглядова екскурсія урочищем Нечимне «Стежками Лесі Українки». Гості свята мали нагоду побувати у музеї «Лісова пісня», побачити чарівний ліс, Лесин дуб, місце, де стояла хатинка дядька Лева і озеро, яке, на жаль, уже заросло різнотрав’ям, але колись поетеса побачила його таким, як описала у драмі-феєрії, – повідомляє Ковельська районна рада.

Головна частина дійства відбулась на імпровізованій сцені у самісінькій гущаві лісу. Ім’я Лесі Українки почесно закарбоване в скарбниці світової літератури. Ця тендітна, але сильна духом жінка, найвизначніша постать в історії української літератури. По собі вона залишила великий літературний доробок – вражаючі поеми, прозові твори, вірші, публіцистичні статті, переклади світової класики. Завдяки її творчості Україну знають в усьому світі її твори  перекладені багатьма мовами, її шанують та люблять на всіх континентах. Особливого колориту, неповторних вражень та творчого захоплення учасникам мистецького дійства подарували художні колективи.

Цьогорічний етнофестиваль подарував учасникам море позитивних емоцій радість та яскраві враження.

Фото Ковельської районної ради

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *