На Ковельщині влаштували туристичні змагання

28.09.2020 13:12

З нагоди Всесвітнього дня туризму службою у справах дітей, відділом освіти райдержадміністрації, спільно з Ковельською міськрайонною спілкою ветеранів Афганістану, 25 вересня в лісовому масиві поблизу села Гішин організовано туристичні змагання з техніки пішохідного туризму та спортивного орієнтування.

Про це інформує Ковельська районна державна адміністрація.

У заході взяли  участь учні 5–9 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. «Любитівський ліцей імені Лесі Українки», ЗЗСО І-ІІІ ст. «Дрозднівський ліцей», ЗЗСО  І-ІІІ ст. «Білинський ліцей», ЗЗСО І-ІІ ст. «Рокитницька гімназія», ЗЗСО  І-ІІ ст. «Гішинська гімназія». Діти мали змогу виконати нормативи в техніці спуску, підйому, переправі на паралельних мотузках, подолання умовного болота за допомогою жердин, нависної переправи, стрільби з пневматичної гвинтівки, спортивного орієнтування на місцевості.

По закінченню змагань, перед учасниками походу виступив голова Ковельської МО УСВ Афганістану Микола Савосюк та начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Сергій Ілюшик, які назвали переможців заходу  та вручили грамоти і подарунки.

У напруженій боротьбі у загальному заліку І місце здобула команда ЗЗСО І-ІІ ст. «Рокитницька гімназія», ІІ місце – ЗЗСО І-ІІІ ст. «Білинський ліцей» і ІІІ місце – ЗЗСО І-ІІІ ст. «Дрозднівський ліцей».

Почесною грамотою Волинської обласної спілки ветеранів Афганістану були нагороджені директор ЗЗСО І-ІІІ ст. «Дрозднівський ліцей» Сергій Лисюк та виконуюча обов’язки директора ЗЗСО  І-ІІ ст. «Гішинська гімназія» Людмила Пунда за активну життєву позицію, тісну співпрацю з ветеранами-афганцями Волині та сприяння розвитку туризму.

Фото Ковельської РДА

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *